• (044) 351 14 99
  • (063) 647 58 77
  • (067) 440 95 24
  • (050) 705 43 85
 

В корзине
товаров: 0

Крессида Ковелл

Крессида Ковелл

Популярна британська письменниця, автор пригодницьких романів для дітей. Всі книги Крессида Коуелл відрізняються яскравими персонажами і веселими пригодами, завдяки чому будуть цікаві дітям будь-якого віку. Так, її твори лягли в основу мультфільму «Як приручити дракона». У рідній Великобританії автор відома не тільки як успішна письменниця, а й як ілюстратор власних творів. Крім того, вона сама виховує трьох дітей, для яких і придумує фантастичні історії. Ви можете купити книги Крессида Коуелл своїй дитині, щоб познайомити її з миром суворих, але добродушних вікінгів, небезпечних драконів і справжньої дружби.


Майбутня письменниця народилася в Лондоні в родині потомствених перів Англії. Ідея циклу про драконів, за словами Крессиди, прийшла до неї ще в дитинстві, коли дівчинка разом з сім'єю відпочивала на безлюдному острові. У цей час у них не було телевізора і інших розваг, тому Крессида Коуелл стала придумувати фантастичні історії про вікінгів і драконів. У 2002 році вона записала їх і оформила в першу книгу «Як приручити дракона».


Сьогодні бібліографія Крессиди Коуелл налічує кілька десятків книг. Більшість з них присвячені пригодам вікінга Іккінга і його друзів, але є і окрема серія про дівчинку Емілі Браун, а також кілька позасерійних творів. Проте найпопулярніша літературна серія автора - це, звичайно ж, «Як приручити дракона».


В рамках цього циклу видано 17 книг. Всі написані від імені головного героя - Іккінга Кровожерного Карасика III і, по суті, є його мемуарами. У книгах безліч колоритних персонажів, яскравих локацій і захоплюючих сюжетів. При цьому практично всі імена і назви «говорять», тобто описують якусь характерну рису персонажа, дракона або місцевості. Окремо варто відзначити переклад імен та назв, в якому збережені всі авторські задумки.

7 шт.

на странице

Сетка  Список 

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

7 шт.

на странице

Сетка  Список 

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию