Підбірка книг великих ілюстраторів

У створенні книги бере участь багато людей: автори, редактори, видавці, типографи, верстальники, дизайнери і це далеко не повний список причетних до виходу книги фахівців. Серед цих видавничих професій особливе місце займає художник-ілюстратор.

Створювати художнє оформлення друкованого видання – робота для справжніх майстрів. Вони не просто втілюють задум автора і зображають персонажів художнього твору, але створюють справжні шедеври, роблячи книгу витвором мистецтва.

Ми у «Читайці» склали добірку книг з найкращими ілюстраціями, що стануть справжньою окрасою будь-якої домашньої бібліотеки.

Ілюстрації: Джон Пейшенс

80217
Велика книга казок

Докладніше про книгу

«Якщо ви любите казки не менше, ніж я, ця книга неодмінно вас порадує. Адже в ній чимало історій, сповнених чудес, які були вигадані дуже давно. Тільки уявіть: деякі з цих казок майже такі стародавні, як гори, і вже напевно старші за дерева! У них гноми і велетні, злі чарівники та прекрасні принцеси і найголовніше — хлопчики та дівчата — точнісінько такі ж, як ви. Вони відважно справляються з труднощами і, що б з ними не траплялося, вони завжди перемагають.» Ваш Джон Пейшенс

Ілюстрації до книги:

80217_3 80217_4 80217_5 80217_6 80217_7 80217_8