Остання київська презентація книги «БОТ» відбулася у «Читайці»

Про те, що може статися завтра зранку розповів Максим Кідрук, автор першого українського технотрилеру «Бот»."Бот" – роман про техногенну катастрофу.
Головний герой книги – звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. І їм до вподоби смак людської плоті…На Літературному Суботнику Максим Кідрук розповів про створення найпотужнішої зброї у світі – людини з надзвичайними здібностями - бота, який стане загрозою життю людства на планеті.
Під час роботи над романом автора консультували кандидат наук з хімії, лікар-фізіолог та психіатр. Всі технології, описані в романі, існують насправді. Щоб розібратись з ними, письменник опрацював близько сотні наукових статей, що стосуються нанотехнологій, мікробіології та людського мозку.Макс – перший український послідовник Майкла Крайтона (автора книги «Парк Юрського Періоду»). Саме його натхнення, знання, дослідження теми нанотехнологій, подорожування пустелею Атакама в Чилі спричинили створення першого в Україні якісного технотрилеру!
Макс ніби намагається попередити людство про те, що подібна техногенна катастрофа може статися сьогодні, або завтра вранці…


Парадокс книги
Мозок досліджує мозок. Як такі дослідження можуть бути стовідсотково правдивими? Які можливості має людський мозок?
Макс розповів, що книга могла б мати втричі більше наукового обґрунтування. Якби не друзі, що виступили рецензентами книги!

 


Творчі плани
Макс Кідрук планує написати ще 2 книги найближчими роками. Одна з них точно будет в жанрі техно-триллеру!

 


«Бот». Рекомендуємо!
"Бот" – напрочуд якісна книга, не схожа ні на що інше в українській літературі. Ви не знатимете, що таке справжні пригоди, поки не прочитаєте «Бота»! Захоплююче продумана інтрига, заглиблення в різні галузі науки, яскраві персонажі і абсолютно незвичний сюжет, який неможливо передбачити до самого кінця!Максе, творчої наснаги тобі та цікавих відкриттів!


ПАРТНЕРЫ: