Сінгапур, Малайзія та Індонезія без all inclusive

11 вересня 2014 року в книгарні "Читайка" на Петрівці відбулась перша клубна зустріч. Нашим гостем став мандрівник, блогер та журналіст Богдан Логвиненко. 


Для кожного, хто мріє про подорожі до країн Південно-Східної Азії, наш експерт дав безліч корисної та цікавої інформації. Ми подорожували в уяві різними частинами Індонезії, відвідали сучасну Малайзію, та одну з найменших країн світу Сінгапур.


 

 

ФОТО З ПОДІЇ:


 

Богдан Логвиненко, есперт з  Південно-Східної Азії Богдан став власником крутої Travel Map - карти, на якій він може відмітити вже понад 38 країн світу! 

Богдан закликав  робити своє дозвілля більш активним і запевнив, що для поїздки до країн Південно-Східної Азії не потрібні шалені кошти."Обов'язково брати у подорож хороший настрій, обійтися можна без усього іншого", - пожартував він.

 

Під час зустрічи ми дізналися як оформити візу, як  зняти дешеве житло в Малайзії та Індонезії, та які речі  найнеобхідні у  подорожі.  А також смакували неперевершені біскотті від Сіми Фоміної!

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

http://www.booking.com/ - сайт для пошуку житла

http://iloveasia.travel/ - планування групових та індивідуальних турів по Азії

http://www.tripadvisor.ru/ - порадник для вибору визначних пам'яток

http://indonesia.visahq.ua/Indonesia-Tourist-visa-application.pdf - бланк для отриманная візи в Індонезію

 


КОРИСНІ КНИГИ ПРО КРАЇНИ ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ:

 

 

Наступний  майстер-клас "5 хвилин до натхнення" Юлії Дикої 25 вересня! Квитки можна буде прибати з 16 вересня.  До нових зустрічей!ПАРТНЕРИ ПОДІЇ:

 

           

  

 

Фото та відео: Оксана Гуненко