Відкрито набір учасників у літературну подорож до Польщі!

 


Відкрито набір учасників у літературну подорож до Польщі!

 Кому буде цікаво:  перекладачам та літераторамЗ 5 по 12 квітня за маршрутом Київ-Варшава-Ґданськ-Київ у освітньо-культурну поїздку вирушать українські перекладачі та письменники, учасники польсько-української літературної подорожі «Знайдено в перекладі» - «Odnałezione w tłumaczeniu». Реєстрація триває до 1 березня.


Центральною частиною програми стане відвідування подій та участь у перекладацьких майстернях літературного фестивалю «Знайдені в перекладі» («Odnałezione w tłumaczeniu») 9-11 квітня 2015 у місті Ґданськ.У Варшаві учасники групи зустрінуться з представниками Інституту Книжки, Національного Центру Культури, громадських організацій у секторі культури, а також поспілкуються з молодими польськими письменниками, перекладачами, менеджерами культури, прогуляється літературними місцями та відвідає екскурсії. Окрім того, учасники ознайомляться із визначними пам’ятками культури й архітектури Польщі, її історією, та зокрема з однією із найважливіших її сторінок  — рухом «Солідарність».

 

Під час подорожі учасники не тільки удосконалять та попрактикують перекладацькі навички, а й розширять коло професійних контактів, дізнаються про можливості для перекладачів у Польщі та Європі (стипендії, резиденції, програми тощо).  Робочі мови проекту – польська, англійська, українська.

До участі запрошуються як професійні перекладачі, так і початківці.


Організатори забезпечують проживання, переїзд, навчальну та екскурсійну програми, візову підтримку. Участь у проекті передбачає конкурсний відбір та сплату оргвнеску.


Реєстраційна анкета за посиланням: http://goo.gl/GvfAsY
Перша літературна подорож для письменників відбулася за маршрутом Львів-Люблін-Варшава-Краків-Львів з 19 по 26 жовтня 2014 р. В ній приймала участь і директор з розвитку книжкового магазину "Читайка" Вікторія Руденок! Невеличкий фотозвіт із подорожі

Репортаж 5 каналу: http://goo.gl/evutbMОрганізатор: ГО «Інститут культурного менеджменту» (Україна)


Партнери:  Інститут Адама Міцкевича (Польща), Польський Інститут у Києві, ГО «Український літературний центр» (м.Київ), Iнститут міської культури (м. Ґданськ), Фестиваль «Odnałezione w tłumaczeniu» (м. Ґданськ), Асоціація перекладачів літератури (Польща)


Інформаційні партнери: Платформа, StudWay, Культпростір, Арт-Юкрейн, Буквоїд, Літакцент, Читомо, Друг Читача, Korydor, книжковий магазин Читайка.


Слідкуйте за новинами проекту в соціальній мережі Facebook! www.facebook.com/cultourua

Контактна особа, менеджер проекту, [email protected],  Ольга Гончар +38 093 339 76 46