Презентація книг Міли та Галини Іванцової в магазині «Читайка»

 

Отже, новий сезон літературних вечорів в Читайці розпочато!

 

13 жовтня 2015 року до нас завітали письменниці Міла та Галина Іванцови, аби розповісти про книжкові новинки – «Теплі історії про радість і сум» та «Поверни мене в Японію»


Атмосфера виявилася дуже теплою та затишною, гості скуштували смаколиків, які напекли письменниці, а книжковий магазин «Читайка» передав для бійців АТО кілька коробок із книжками. Крім того, ми поговорили про те, як написати власний роман.  Вечір вдався! 

 


 

      

 

     

     

 БІЛЬШЕ ФОТО

 


Досье


             

                                 

Міла Іванцова                                Галина Іванцова

Освіта: філологічна                              Освіта: економічна

Знак зодіаку: Стрілець                         Знак зодіаку: Телець

Улюблений жанр літератури:              Улюблений жанр літератури: 

«мала проза», психологічний роман       романи про подорожі, історичні романи.      

Пише в жанрі:   міський роман             Пише в жанрі: проза з елементами історії та містики

 


Коротко про збірку «Теплі історії про радість і сум»:


  Фото: Оксана Гуненко

 

 «Брайт Стар Паблішинг» є засновником унікальної в українській літературі серії «Теплих історій». В збірці оповідань «Теплі історії про радість і сум» Міла Іванцова оповідає про життя, нібито просте і звичайне, але тим і привабливе, що сповнене сюрпризів і несподіванок.   Книгу «Теплі історії про радість і сум» радимо приберегти до часів осінньої хандри, вечорів у в'язаних шкарпетках і чаю з медом :)

 

 

 Фото: Оксана ГуненкоКоротко про роман «Поверни мене в Японію»

 

«Поверни мене в Японію»пригодницька книга з елементами містики, заснований на реальних історичних фактах з історії України та Японії.  Це дебютний роман Галини Іванцової.


Ось герої та події, які надихнули її на написання книжки:


       

 

 1. Землетрус Хансін

В українських та російських джерелах важко знайти детальну інформацію про один із найбільших землетрусів у Японії. А завдяки книзі Ви не лише перенесетесь в той день, а й відвідаєте Меморіал землетрусу у Кобе та вкотре переосмислите життя.

Землетрус 1995 року у місті Кобе, префектура Хього, тривав близько 8 секунд. Через нього загинуло 6434 людини, зруйновано близько 70 тисяч будівель, більше 100 тисяч людей втратили домівки. Сила поштовхів сягнула 7,3 магнітуди за шкалою Ріхтера. 


 1. Водій із київської маршрутки. Справжній чарівник, бо добро творить щосекунди! І йому за це платять хіба посмішками :).   Герой книги «Поверни мене в Японію», зустрічається в ній чотири рази - на ст.11, ст.50 і ст.146 і 154. Історію про нього читайте тут

 1. Пес породи акіта-іну (японська імператорська собака), вірний друг героїв книги.

 

 

      

  Фото: Оксана ГуненкоЖартівливі поради від письменниць про те, як написати незвичайну книжку

  

 1. Потрібно, аби тебе «вкусив» письменник :)
 2. Впіймати синдром «письменницького коршуна», себто помічати зародки сюжетів у навколишньому житті.
 3. Краще поганий олівець, ніж хороша пам’ять. З’явилась ідея? Не відкладайте на потім, одразу записуйте!
 4. Розширюйте світогляд! Буває так, що якийсь історичний факт чи випадок настільки вражає, що ним хочеться поділитись із оточуючими.
 5. Перевіряйте свої твори на домашніх читачах. 

 


Відгуки

 

 • Raja Doroschenko-Solonar  Радію,що прочитала ці дві чудові книжки! :) "Японія" Галини Ів-то справді вир пригод:затягує,не відірватись. А "Теплі історії"--терапія для душі. І ще-книжечки такі красиві,що хочеться брати до рук та милуватись, ми ж дєвочки,любимо яскраве;-)

 • Марина Чурило   Побували на літературній зустрічі у магазині "Читайка" з Mila Ivantsova та Galyna Ivantsova, де письменниці презентували свої книжки - збірку оповідань із життя звичайних людей «Теплі історії про радість і сум» та пригодницький роман "Поверни мене в Японію". Зустріч пройшла у дуже теплій дружній атмосфері, з цікавими байками, розповідями та випадками з життя. Та й якщо чесно, знаючи цих класних дівчат, інакшого й бути не могло! :)  Дуже цікаво було послухати як письменниці знаходять свої сюжети, де беруть натхнення та усілякі такі штуки.  Збірку оповідань "Теплі історії про радість і сум" сьогодні тільки придбала, тож не можу поки що розповісти про враження.  Щодо роману "Поверни мене в Японію" - придбала його напередодні ввечері і вирішила трішки проглянути, а трішки не вийшло - прочитала більше половини лише за один вечір!!! Дуже цікавий сюжет, сучасний, легко читається. Всім раджу! :))

 

Переглянути фото з презентції Ви можете тут.


Рекомендуємо ці книги тим, хто:

 • читає українське;
 • шукає душевного тепла та нетривіальних сюжетів.


                 

 


 

Читайте інші книжки Міли Іванцової та чекайте нових творів Галини Ів!  


Ваша Читайка.  Фото: Оксана Гуненко