Огляд бестселлеру: «Марсіанин» Енді Вейра

 

Сьогодні магазин «Читайка» підготував для Вас огляд книги-бестселлера під назвою «Марсіанин».

 

«Марсианин» - дебютний роман Енді Вейєра, який став бестселлером та основою однойменного фільму Рідлі Скотта.  Якщо Ви ще не бачили трейлер, ознайомтесь, будь ласка: 


 

 

Фільм відрізняється від нашумілого «Інтерстеллара» більшою правдоподібністю, адже в «Марсіанині» використано реальні технології NASA. Також він є цікавим продовженням теми, відкритої в фільмі «Гравітація».


Книга розповідає історію астронавта, котрого випадково лишають на Марсі одного.  Із двох варіантів: померти чи вижити, він обирає останній. Так починається захоплююча робінзонада на Марсі!   

 

 

Автор книги: Енді ВейрУлюблені  письменники автора: Роберт Хайнлайн, Артур Кларк, Айзек Азімов 

Жанр: наукова фантастика

Рік написання: 2014

 

Енді Вейр наразі готує свою наступну книгу, але уже про інопланетне вторгнення і, за його словами, менш насичену науковими термінами :)

 

 

 

Кому буде цікаво:

  • Тим, хто подивився фільм;
  • Тим, хто цікавиться виживанням в екстремальних умовах;
  • Тим, хто бажає дізнатись більше про життя на Марсі та діяльність NASA.

 

 


 

Три причини прочитати книгу «Марсіанин»:


 

  • Актуальність теми та достовірність фактів

Роман виключно науково-фантастичний. Місія на Марс в ній співзвучна з майбутньою місією Mars Direct від NASA.  Автор намагався якомога реалістичніше описати політ на Червону планету, тому перевірив усі факти про неї і точно розрахував орбітальні траєкторії, які згадуються в книзі. 

    

 

  • Мова

Спочатку здається: о ні, як же я проберусь через тенета наукових термінів?! Але потім сюжет так захоплює, що ти починаєш розумітись на герметичних уплотнениях, стабілізаторах, гідразинах та інших важливих атрибутах життя на Марсі.

 

  • Гумор

«Марсіанин» - дотепна книга, яка легко читається завдяки кумедним вкрапленням. Головний герой здатен жартувати над собою навіть в екстремальних умовах.

 

 

 

 

 

Книгу «Марсианин» можна придбати в книжковому магазині "Читайка" на Петрівці або в інтернет-магазині www.chytayka.com.ua.Також Вас можуть зацікавити: