Шах і мат, Чарівний сад!

 

Доброго дня, дорогі читачі!

 

Сучасний темп життя забирає багато сил та енергії виснажує нас морально та фізично.  Зараз навіть дитина скаже, що таке стрес і яку шкоду він наносить нашому організму та самопочуттю.


Але ми з Вами вже знайшли дуже оригінальний метод боротьби з цим страшком! :)Розмальовки Джоанни Басфорд міцно зайняли позицію оборони від стресу та нудьги.  Розмальовуючи сторіночки з безліччю фантастичних мотивів, ми забуваємо про свої проблеми та стаємо легкими й безтурботними :). 


Не хвилюйтеся, якщо Ваші «Чарівний сад» та «Зачарований ліс»  вже мають всі барви райдуги, в нас є не менш цікаві альтернативи, що допоможуть Вам позбутися стресу та зберегти внутрішню гармонію!


Також ми маємо чудову новину для прихильників Джоанни Басфорд, але про це трішки пізніше :)


 Познайомтесь з розмальовкою «Мандали для творчості та медитації» від Айлуни Деві.

Псевдонім авторки означає слова «місяць» та «Богиня». Вона вважає, що в кожній жінці живе Богиня, можливо, ця розмальовка дозволить прекрасній половині людства забути про щоденні клопоти та відчути себе прекрасною.


Придивіться до чудернацьких мотивів розмальовки з назвою «Зендудл». Можливо, саме вони врятують Вас від буденності:


Коли над головою нависли хмари із думок, Ви будете залишатись спокійними та натхненними, розмальовуючи «Барвистий світ» від Мілли Маротти. Картинки в ній різні: від дерев і метеликів до хамелеонів і оленів. Щастя в простих речах! 
Представляємо розмальовки «Мандали». Керуйте своїм життям за їх допомоги! :)  

Хто сказав, що розфарбовівання - це забавка для дітей?  Геть стереотипи!

 

Запевняємо, що кожен, хто розгорне цю розмальовку й доторкнеться олівцем до чудових візерунків,уже не зможе відірватися від них, поки не розмалює зентангл в улюблені кольори.  Рекомендуємо до використання під час ранкового пробудження, в обідню перерву і після важкого трудового дня.
Художник Стів Мак-Доналд створив вражаючі образи з різних куточків світу – від Нью-Йорка, Лондона  Парижа й Амстердама до Стамбула, Токіо, Гвадалахари чи Ріо-де-Жанейро. Зустрічайте вперше українською мовою -  «Дивовижні міста»! 


Тепер в розмальовки можна загортатись, наче в ковдру, або ж вішати на стіну замість шпалер. Зустрічайте розмальовки ХХL від українського бренду O'Kroshka! 


Також не можемо оминути ще одну розмальовку для дітлахів, яку ми б порекомендували на вік 4-6 років. Вона дивовижно справляється із ціллю навчити дітлахів писати числа, букви, розвинути дрібну моторику рук та здатність логічно мислити!  
А тепер ми розповімо про те, про що не змогли змовчати…


Джоанна Басфорт готується представити нову розмальовку, яка присвячена океану!  Українською мовою напередодні Нового року. Орієнтовно в середині листопаду-початку грудня. 

Це дійсно СУПЕРНОВИНА!  На нас чекають безліч морських тваринок, які  так і просяться щоб їм додали кольору. Погляньте лишень, яка краса:


 

    


    

 

 

Фантазуйте! Мрійте! Розмальовуйте!

Щиро Ваші, команда «Читайка»