Благодійний марафон «Даруй радість – даруй життя» зібрав 9 350 грн!

 

19 грудня 2015 року в книжковому магазині «Читайка» відбувся благодійний марафон авторських читань «Даруй радість – даруй життя!». 


Згідно умов акції, усі кошти, виручені за продаж книжок з 12:00 до 18:00, будуть перераховані для закупівлі обладнання у відділ інтенсивної терапії  Дитячої міської лікарні №1 та Васильківської дитячої  лікарні.   За час марафону виручено 9 350 грн! 


Талановиті українські письменники, поети і блоггери об’єднались, щоб подарувати читачам трішки душі та творчості.  А гості книгарні змогли не лише почути улюблених авторів, а й стати частиною доброї та по-справжньому потрібної справи!

 

 

 

 

 

 

Акцію відкрив талановитий 8-річний юнак Савва Гульбицький, віршами Пастернака,  Тургєнєва, Блока. Особливо драматично було чути «Учись прощать, молись за обижающих» Бориса  Пастернака…Олеся Мамчич  читала власні вірші про війну, янголів, кохання та дитячі пустощі.  Михайло Маргуліс розважав дітей кумедними оповідками з книги Наталі Гузєєвої «Петрик П’яточкин і Дід Мороз».   Лада Лузіна розповіла про свою мрію створити Музей нового року в Києві та порадила на на день зимового сонцестояння, 22 грудня 2015  року, прикрасити ялинку бажаннями, щоб вони збулись у 2016 році. Поет, бард та актор Андре Де зачитав вірші зі збірки «Парижские настроения». 
Ганна Демідова, сценарист телеканалу «1+1», погадала на книжках «О да! Одиночеству» і «О да! Любви» :)

 

 

 

 Ірина Тетера, автор книги «Киев-Нью-Йорк. Лебединая», розповіла про кохання, яке надихає писати.   Міла Іванцоваініціатор акції «100 книжок для сільських бібліотек»,  теж підтримала наш марафон.  Розповідала про свої книжки, творче материнство та мрії щодо  гарних літературних проектів.  
Горький лук, відомий блоггер,  автор «Пособия по кацаповеденью»,   говорив про політику - як завжди, цікаво та без прикрас. До речі, кілька книг з автографом Ви ще можете встигнути придбати!  Юлія Дика зачитала декілька казок зі збірки «Музьи сказки» .  


 

 Вікторія Руденок, директор із розвитку книгарні «Читайка» завершила Марафон читанням власних віршів та короткої прози.

 

 


 Увага! Акція «Даруй радість – даруй життя» продовжується!


Купуючи книжки на сайті www.chytayka.com.ua або в книгарні «Читайка» на Петрівці до 31 січня 2016 року, ви підтримуєте нашу добру справу. Адже 5% від  вартості кожної книжки ми перерахуємо на покупку медичного обладнання. 


До 10 лютого 2016 року буде оголошена загальна сума зібраних коштів та список обладнання, яке ми зможемо на ці кошти придбати.

 

Даруйте радість близьким – даруйте життя маленьким українцям! 
Партнери:


       

 Інформаційні партнери:


     

   Фото: Оксана Гуненко