Книжковий Арсенал 2016. Must-read за версією Читайки

 

Доброго дня, шановні читачі!

 

Киян та гостей міста з 20 по 24 квітня чекає найцікавіша культурна подія року, де 15-хвилинна черга на вході вартує того, щоб зачекати, і яку за 5 днів відвідає близько 100 000 книголюбів! Звичайно ж, це про фестиваль «Книжковий Арсенал», який традиційно проходить на території «Мистецького Арсеналу». 


З повною програмою виставки можете ознайомитись за посиланням. Вартість входу та графік роботи тут.«Книжковий Арсенал» - подія, на яку цілий рік чекають автори, видавці, перекладачі, ілюстратори та читачі з усієї України. Насичена програма заходів та кількість новинок, які must buy і must read, просто вражає!  350 книжкових прем’єр, 170 провідних українських видавництв... Як же не розгубитися посеред яскравих стендів і обкладинок? :)


 

 Колектив книжкового магазину «Читайка» пропонує 100 найцікавіших новинок Книжкового Арсеналу (звісно, усі ці книжки можна замовити з доставкою на сайті www.chytayka.com.ua! :))

 

 
Новинки дитячої літератури                            новинки "Видавництва Старого Лева"


Новинки сучукрлітНовинки нон-фікшн (мистецтво, подорожі, історія, бізнес)


                          новинки "Видавництва Vivat"


Закордонна проза українською  
Не забувайте поповнити свою бібліотеку якісними новими книжками!  Книжковий Арсенал - це як Новий рік, але для книголюбів ;-)