«ВДВ: Великий Дружній Велетень» незабаром в українських серцях!

Світ велетенськіший, ніж ти можеш уявити

 

Друзі, ви вже знаєте, що 30 червня з’явиться екранізація книги Роальда Даля «ВДВ»?  


Ні, це не «величезні довгі вуха» і навіть не «вщент доброзичливі віщуни», це «Великий Дружній Велетень»! Одна із найкращих і найпопулярніших казкових повістей Роальда Даля. Книга, що увійшла до 200 найкращих дитячих книг світу за версією ВВС


  

Отже, коротко про сюжет книги

 

Дівчинка Софія мешкає в сирітському притулку.  Опівночі вона помічає дещо дивне. У віконце кімнати, де сплять діти, дмухає велетень.  А знаєте, що буває з дітьми, які не сплять допізна?  Звісно, їх забирають до Країни велетнів!  Саме так і вчинив наш герой із Софією.    

 

          

 

Виявляється, що семиметровий Велетень має добру душу, великі вуха, та дев’ять сусідів дуже дурної вдачі. До речі, ті велетні – людожери, і нашим героям потрібно врятувати людей від їх ну дуже поганої поведінки.   Чого варті тільки імена цих гігантів! Тут і Костохруст, і Тілогриз, і Дітопожирач... :) Софія та ВДВ подружились і вирішують втілити в життя надзвичайно сміливий план порятунку дітей від велетнів-людожерів! 

 


 

Якщо ви не читали Роальда Дала у дитинстві, то прикро програли дитячу партизанську війну за добро і чари проти зла і матеріальності світу.  Кумедна, добра та фантастична книжка обов’язково сподобається дітлахам 7-11 років та дорослим, які ще не втратили смак до дитинства! :) 

 

 

 

Читайте книгу і до зустрічі у кінотеатрі, бо ж цікаво, ой як цікаво! Жанр: дитяче фентезі

Режисер: Стівен Спілберг

У ролях: Марк Райленс, Ребекка Холл, Білл Хадер, Джемейн Клевент та інші.  


 

Дякуємо видавництву «Аба-ба-га-ла-ма-га» за прекрасне видання.  Окрема подяка Віктору Морозову та Івану Малковичу за неймовірно дотепний переклад книги!