Енді Воргол для всіх

 

 

Хто тут сильна та незалежна? Енді Воргол може посперечатися з кожною, адже в нього було 25 сіамських кішок, усіх їх звали Сем, і тільки одного – Гестер. Уявили?

 

 

Здається, бляшанку супу «Кемпбелл» у виконанні видатного поп-митця знають всі.  Для тих, хто не зрозумів про що йдеться мова, представляємо книгу від Видавництва Старого Лева «Це Воргол».

 


 32 різновиди бляшанок супу "Кемпбелл" у виконанні Е. Воргола

 

В історії сучасного мистецтва Воргол займає місце як один із засновників поп-арту.  У книзі подано історію митця від народження до останніх днів. Видання настільки неординарне, наскільки й Енді Воргол. Історія життя й творчості художника подана в досить повній мірі, а ілюстрації доречно завершують загальне враження від митця.

 

 

З одного боку може здатися, що в книзі замало інформації, як на біографію, але коли Ви дізнаєтеся, наскільки ця людина була потайною, тоді подумаєте, що тексту навіть забагато!

Сам Воргол про себе говорив: «Хочете знати все про Енді Воргола – просто гляньте на поверхню моїх робіт, моїх фільмів, мене самого: це і є я. За цим більше нічого не стоїть».

 

 

Рекомендуємо цю книгу починаючим митцям, екстраординарним особистостям, всезнайкам і звичайно, поціновувачам творчості Енді Воргола.