Успішність з пелюшок

 

Коли ти виходиш зі школи, у 17 років, доволі тяжко одразу обрати собі професію на все життя. Та все ж бувають люди, які ще з дитинства вже вибрали, знають чого хочуть і ким бажають стати. Одною із проблем при виборі роботи всього життя  є невпевненість в своїх силах. Бо, може ти і хотів стати льотчиком чи фізиком, або актрисою, та в якийсь момент вирішив, що у тебе нічого не вийде.

"Читайка", разом з "Агенцією АЙПІО", представляє Вам серію книг, які надихнуть та додадуть сміливості повірити в себе, бо розказують про становлення видатних особистостей, розкривають їх секрети.
 

Для Вас ми знизили ціну на цю серію! :)

Тож, давайте познайомимось з виданнями ближче."Альберт Эйнштейн" Юлії Потерянко


Ви мріяли щоб ваша дитина полюбила науку, захопилася математикою чи програмуванням ще з малих років? Тоді обов'язково прочитайте їй про те, як ріс, творив і жив найлегендарніший вчений ХХ-го століття - Альберт Ейнштейн.


Цікаві факти про Ейнштейна:

  • На честь вченого названий кратер на Місяці.
  • Його ім’я є синонімом геніальності.
  • Після смерті Ейнштейна, його мозок вийняли для досліджень, аби виявити закономірності неймовірних здібностей фізика. Це відбулося в 1955 році, але інформація не розголошувалась до 1986 року.


"Коко Шанель" Марії Сердюк


Історія про дівчинку-сироту, яка змогла змінити уявлення про моду у людей минулого століття.


Цікаві факти про Коко Шанель:

  • У 1920–х роках Коко запровадила моду на засмагу. Доти взірцевою була порцеляново біла шкіра —  вважалося, що лише представники нижчих класів можуть мати засмагу, оскільки працюють на сонці.
  • Вважається, що своє прізвисько «Коко» Габріель Шанель отримала під час своєї бурхливої молодості, коли працювала співачкою в кабаре. Вона виконувала дві пісеньки, в яких згадувалися курчата (« Coco »), і нібито саме за це її і прозвали «курчатком».
  • Коко Шанель популяризувала маленьке чорне плаття, яке можна було носити протягом дня і вечора залежно від того, як воно було доповнене аксесуарами.


"Стивен Джобс" Анни Китаєвої


Якби не Стів Джобс, у нас вдома не було б комп'ютерів з клавіатурою, "мишкою" і екраном, який показує картинки і відео. Якби не він, світ ніколи б не отримав такі речі, як iPhone, iPod та iPad. А ще Стівен Джобс доклав руку до створення всіма улюблених мультфільмів - "Історія іграшок", "Корпорація монстрів", "В пошуках Немо", "Суперсімейка", "Рататуй". Непогано для однієї людини, правда ?


Цікаві факти про Стіва Джобса:

  • Джобс подумував піти в монастир і стати ченцем. Весільну церемонію Джобса проводив його гуру, буддистський монах. 
  • 90% співробітників Apple ніколи не зустрічалися зі Стівом Джобсом .
  • Стів кілька разів очолював списки найбільш ненависних директорів в пресі.Читайте книжки, особливо дітям! Пам’ятайте слова Шопенгауера: "Кожне дитя певною мірою геній і кожен геній певною мірою дитя".