Книги та квіти — найвишуканіший подарунок

 

 

     Кожен з нас мріє про особливий подарунок, казково красивий та корисний. Що може відповідати цим вимогам? Відповідь дуже проста — це яскравий і вишуканий букет, який є авторською розробкою флористів компанії UFL, а також сертифікат книгарні «Читайка», який дозволить Вашій близькій людині придбати саме ту книгу, про яку він давно мріє.

 

 

     Щастя читати і навчатися, пізнавати, досягати нових вершин дано кожному з нас. Якщо Ви хочете висловити особливе визнання своїм близьким чи друзям — коханій дівчині, вчителю, колезі або бізнес-партнеру  —  замовте особливий букет в інтернет - магазині SendFlowers.ua з доставкою і доповніть подарунок сертифікатом на придбання книги. 

    Не маєте можливості особисто вручити подарунок? Замовте доставку в UFL та Ваш подарунок стане найособливішим! Адже букет з доставкою — це завжди тільки позитивні емоції, а можливість придбати книгу, про яку давно мрієш — це найкраща ідея для будь-якого свята.

 

     SendFlowers.ua входить у великий квітковий холдинг UFL, який ось уже понад 12 років лідирує в області доставки букетів в Україні і на території СНД. Більше 250 000 уже отримали подарунки від UFL!  З ними Ви зможете: привітати близьку людину, яка знаходиться в іншому місті, подарувати ніжні квіти коханій, зробити несподіваний, але такий приємний сюрприз мамі або бабусі, коли вона зовсім не чекає.


В чому переваги SendFlowers.ua?

1. Це дуже великий асортимент свіжих квітів, який дозволяє створювати різноманітні шедеври.

2. Це чудові авторські композиції, які підбираються індивідуально і завжди враховують побажання замовника.

3. В інтернет-магазині SendFlowers.ua представлено понад 600 різноманітних композицій, які поділені по групах переваг, нагодах, кольорах і т.д. Асортимент букетів постійно оновлюється, згідно флористичних тенденцій, завдяки чому можна вибрати стильну, сучасну композицію квітів.

4. Замовлення букета займе не більше 5 хвилин.

5. Доставка букета по Києву і у великі міста України - безкоштовно. При цьому кур'єри UFL виконують доставку найдбайливішим способом — на автомобілі.

6. За бажанням, в компанії зроблять фотозвіт про доставку і проінформують про кожну стадію замовлення.

7. SendFlowers.ua  —  це нестандартно, несподівано, дуже вчасно і просто здорово!Даруйте квіти і можливість читати книги своїм близьким незалежно від віку —  це найприємніший сюрприз для ваших рідних і друзів!