Найбільна цінність в житті людини

 

 

   Сім’я — найцінніше, що ми маємо! 

 

«Карта Мрії Української Сім'ї» — це щорічний вуличний фестиваль, який вже став невід'ємною частиною святкування Дня Незалежності України. Нічого не плануйте на 24 серпня. Їдемо в центр міста — створювати мрії!

 

 

  Фестиваль проводиться Компанією BogushTime, за підтримки Київської міської державної адміністрації, Київського молодіжного центру та Управління у справах сім'ї та молоді.

   Мета заходу — звернути увагу українців на сімейні цінності і відродити віру в сім'ю. 
Українські родини зберуться 24 серпня на Хрещатику з метою створення загальної Карти Мрії Української Сім'ї. Кожна сім'я створить свою власну карту, а потім всі вони будуть скріплені разом.

 

     

 

    Щоб стати учасником фестивалю:


Крок 1: Приходьте всією родиною 24 серпня на Хрещатик, щоб взяти участь у цьому масштабному заході.

Крок 2: Створіть Карту Мрії в сімейному колі. Карта може бути будь-якого формату (від А1 до А4). На карті повинні бути відображені три найголовніших мети (мрії) вашої родини до кінця 2016 року. Вони можуть бути написані фломастером, олівцем, ручкою, намальовані фарбами або наклеєні за допомогою вирізок з журналів і газет. Буде чудово, якщо на карті мрії буде фотографія вашої родини.

Все необхідне для створення вашого шедевра (журнали, маркери, клей і тд.) Ви зможете знайти на майданчику, де будуть створюватися карти.

Крок 3: Передайте вашу карту мрії представникам компанії BogushTime —  всі карти будуть скріплені разом в одну велику Карту Мрії Української Сім'ї.


    Час проведення фестивалю:

з 12:00 до 17:00 (12:30 - 16:00 —  час для створення карти мрії).

Не пропусти цілий день радості і веселощів!

   

    Фестиваль пройде одночасно в 15 містах:

 Києві, Дніпрі, Харкові, Чернігові, Хмельницькому, Львові, Одесі, Житомирі, Черкасах, Івано - Франківську, Слов'янську, Полтаві, Запоріжжі, Білій Церкві та Вінниці.


    А який же фестиваль без подарунків?

Партнери заходу порадують маленьких учасників фірмовими подарунками, цікавими уроками, вікторинами та навчальними іграми.


    Збирайте родину і вперед: назустріч мріям!