Чотири бестселери за суперціною!

 

 

     З 8 по 21 вересня встигни придбати одну з чотирьох чудових книг видавництва Наш формат за супер-ціною - 155 грн! Детальніше про кожне з видань поговоримо нижче.

 

            

 

1. Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон "Чому нації занепадають"


 

     Чому деякі нації багаті, а інші - бідні? За яким критерієм це визначати? Яка цьому причина? 
У світі існують нації, які протягом своєї історії так і не змогли досягнути успіху. Вони постійно говорять про свої кроки на шляху до достатку, але результату немає. Натомість, ми бачимо інші країни, які постійно ростуть та розвиваються, і рівень життя у таких країнах є значно вищим, ніж у інших.  
Чому так стається? Які процеси та рішення впливають на це? Саме ці питання досліджують автори і саме на них пропонують свою власну відповідь. 

     Книга ґрунтується на п'ятнадцятирічних дослідження. Її рекомендують читати Білл Гейтс та Марк Цукерберг.

     Кому варто почитати: всім, хто цікавиться економікою та політикою.


2. Елізабет Кольберт "Шосте Вимирання: неприродна Історія"    Робота над цією книгою почалась зі статті у щотижневику New Yorker, але вона виявилась настільки великою, що тягнула на книгу. Так і з’явилась історія "Шосте вимирання". Але це не витвір уяви, це реальні факти про п’ять вимирань живої природи, які вже відбулись на нашій планеті. Авторка передбачає, що скоро відбудеться шосте вимирання. Її прогнози щодо цього - читайте у виданні.


     Кому варто почитати: широкому колу читачів від тих, хто любить нон-фікшн до тих, хто переймається майбутнім нашої планети.3. Айн Ренд "Джерело"


    Головні герої роману відстоюють свободу творчої особистості у боротьбі з суспільством, де цінують рівні можливості для всіх. Разом і поодинці, один з одним і один проти одного, але завжди - наперекір засадам натовпу. Вони - індивідуалісти, їх місія - творити і перетворювати світ. 

     На сьогодні ця книжка вважається одним із найвідоміших творів американської літератури. За романом 1949-го року був знятий однойменний фільм, сценарій до якого написала сама Ренд, а головну роль зіграв Гарі Купер. 


     Кому варто почитати: всім, хто не боїться йти проти течії, ламати стереотипи та створювати щось нове. 

4. Джеймі Голмз "Нонсенс: осягнути і перемогти"     Ця книга - неперевершена суміш психології, історії та відмінного почуття гумору. Що відбувається, коли ми стикаємося з чимось невідомим та суперечливим? Чому прагнемо за будь-яких умов уникнути плутанини і знайти однозначну відповідь? У книзі Джеймі Голмза по-новому осмислено роль неоднозначності в нашому житті, розглянуто, як різні обставини посилюють нашу потребу в завершеності.


     Кому варто почитати: тим, хто захопляється психологією.     Обирай, що тобі до смаку!