До дня святого Валентина.

 

 

За легендою, римський імператор Клавдій II не міг набрати достатньої кількості воїнів в свою армію. Тоді він вирішив, що це дружини не пускають чоловіків на війну, і заборонив молодим чоловікам одружуватися.  Святий Валентин був лікарем, проповідником християнства і таємно вінчав закоханих, не дивлячись на заборону Клавдія. Однак до імператора дійшли чутки про таємні вінчання, і Валентина стратили в той же день, 14 лютого.
Валентин Інтерамнскій був канонізований католицькою церквою, а в 496 році Римський Папа Геласиус оголосив 14 лютого як День святого Валентина.
"Читайка" вітає всіх закоханих з цим чудовим святом. Любіть один одного і не забувайте дарувати щастя і позитивні емоції кожен день після 14 лютого.


Книжки про долі чоловіків і жінок, дружбу та кохання.


 
«Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина.»

Наталя Гузєєва

 

Учня молодших класів Петрика П'яточкина найбільше у світі цікавив футбол і прогноз погоди на день матчу, адже дворовий футбол погодозалежний.
Але якось на П'яточкина звалилася любов до Катрусі, однокласниці, сусідки по будинку, давньої подружки ще з дитячого садка. Навіть консультанти в любовних справах, друг Шарфик і знайома муха, не можуть йому допомогти: шлях кохання — шлях доказів, і цей шлях П'яточкин мусить пройти сам.
«Мужчины с Марса, женщины с Венеры.»

Джон Грэй

 

Один з найбільших бестселерів нашого часу. Це книга, яка змінила на краще долі безлічі людей. Більшість проблем у стосунках чоловіка і жінки виникають тому, що ми дійсно різні. І не просто різні люди - ми з різних планет. Наш підхід до більшості питань відрізняється настільки, що для справжнього взаєморозуміння необхідний особливий спільну мову.

 


 
«Пять языков любви.»

Гэри Чепмен

 

Доктор Чепмен считает, что существует пять языков любви, знание которых позволяет удовлетворять эмоциональные потребности друг друга. Люди по-разному выражают чувство любви. Гэри Чепмен выделяет пять языков любви, если выражать любовь другим образом, это будет воспринято неправильно. Какие же действия показывают вашу любовь? Гэри Чепмен подробно описывает в книге: слова восхищения и ласковые слова, проведенное вместе время, подарки, помощь и физическое прикосновение.

«Внутри женщины»

Тамрико Шоли


Сто реальних жінок і приблизно стільки ж прочитаних біографій і переглянутих документальних фільмів. Це не багато, але я все одно можу стверджувати, що у кожної з нас є те, про що ми мовчимо. Схоже, що саме це і є той запах, вслід якому обертаються чоловіки. Чудово. Адже це означає, що слідом кожній жінці одного разу обов'язково обернеться хтось дуже важливий ...

 


 
«Вы ничего не знаете о мужчинах.»

Стив Харви

 

Стив Харви получил мировую известность и статус "эксперта по отношениям", а тысячи женщин - обручальное кольцо и статус "молодая жена". Шокированные, обнадеженные и воодушевленные, читательницы узнали о мужчинах много такого, о чем им никогда не рассказывали ни мамы, ни подружки, и под руководством Харви встали на путь, который повел их к алтарю.

«Женщина. Учебник для мужчин.»

Олег Новоселов.


В книге привычным для мужчины понятным и логичным языком описаны и объяснены природа женщин, особенности их поведения, природа женской логики, женской загадочности, описаны принципы взаимоотношений с мужчиной, детьми и обществом. После прочтения книги мужчиной женщина перестанет быть для него непонятна.

 


 
«Как хочет женщина. Мастер-класс по науке секса.»

Эмили Нагоски

 

Эта книга — исследование того, как устроена женская сексуальность, основанное на научных исследованиях и нейробиологии. Она способна изменить вашу сексуальную жизнь к лучшему.
У каждой женщины своя сексуальность, уникальная как отпечаток пальца, и женщины гораздо сильнее отличаются друг от друга, чем мужчины. Поэтому никогда не пытайтесь судить о себе по чужому опыту. Женщины разные — и это нормально.

«Куриный бульон для души: 101 история о любви.»

Эми Ньюмарк, Джек Кэнфилд, Марк Виктор Хансен.


Що робити, якщо ти закохався і ти ... монах. Чим закінчується побачення, яке починається з розбитою фари. Оригінальний спосіб зустріти Принца - колекціонувати жабенят. Розлучена жінка 33 років зустрічає перше кохання - шкільного вчителя. Як не впасти у відчай, коли все навколо виходять заміж, а ти все чекаєш.

 


 
«Новая камасутра. Самая полная версия.»

 

В книге собраны позиции из классического индийского трактата, современные техники любви, методики доставления оргазма, приемы эротического массажа, различные виды ручной стимуляции, уроки стриптиза и многое другое.