Початкова школа

Народна творчість


 

«Найкращі народні казки: книга 1»

 

«Давай я розкажу тобі казку!» — ці слова просто магічні. Дитина заспокоюється, в її оченятах спалахує цікавість, і ви разом поринаєте в дивовижний світ казки…
До збірки увійшли казки:
Колобок
Колосок
Лисиця і журавель
Їжак та заєць
Цап та баран
Солом’яний бичок
Казка про Івасика-Телесика

 

Народна творчість


 

«Найкращі народні казки: книга 2»

 

«Давай я розкажу тобі казку!» — ці слова просто магічні. Дитина заспокоюється, в її оченятах спалахує цікавість, і ви разом поринаєте в дивовижний світ казки…
До другої частини збірки увійшли казки:
Двоє жадібних ведмежат
Котик і півник
Пан Коцький
Коза- дереза

 

Джеремі Стронг


 

«Гармидер у школі»

 

До того як стати дитячим письменником Джеремі Стронг працював пекарем і пік смачнющі пиріжки з джемом. Згодом письменник зрозумів, що він створений для більш серйозніших справ і пішов вчителювати. Та робота дитячого викладача швидко йому набридла, занадто вона серйозна і потребує суворого підходу до справи. Джеремі Стронг вирішив покинути вчителювання і стати справжнім дитячим письменником. І став!
В цій книзі на вас чекають дві нові гумористичні повісті «Гармидер у школі» та «Гармидер серед піратів» які розповідають про міс Гармидер. Ця чудова жіночка – учителька про яку мріють напевно всі діти планети Земля. Чому? Вся справа в тому, що з нею уроки перетворюються на суцільне задоволення сповнене: веселощів, ігор, розваг, а найголовніше – пригод.

 

Роальд Дал


 

«ВДВ (Великий Дружній Велетень)»

 

Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.
"Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці", - ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою "ВДВ" (BFG).
Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки - англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні - Тілогриз, Костохруст та інші.

 

Астрид Линдгрен


 

«Пеппі Довгапанчоха»

 

Дівчинка, для якої затісні будь-які рамки, — фантазерка, бунтарка, жартівниця. Неймовірно сильна. Неймовірно щедра. І трішечки самотня. Хочеш подружити з нею? Тоді мерщій розгорни книжку уславленої шведської письменниці Астрід Ліндґрен і поринь у пригоди Пеппі Довгапанчохи — доньки капітана, який став найсправжнісіньким негритянським королем.

 

Пауль Маар


 

«Що не день, то субота. Книга 1»

 

Дорослий пан Пляшкер боїться геть усіх – свого шефа, господині будинку… Його треба терміново рятувати! Зарадити зможе лише Суботик – руде створіння у водолазному костюмі, яке грає у футбол сирними кулями, залюбки з’їдає коміри і віконні ручки і здійснює найнеймовірніші бажання.

 

Редьярд Джозеф Кіплінг


 

«Рікі-Тікі-Таві»

 

Чому кіт гуляє, де сам собі знає? Чому мангуст не дружить із пітонами? Звідки в слоненятка довгий хобот? Чому у верблюда з`явився горб? Звідки взялися броненосці? На ці та інші не менш цікаві запитання юний читач знайде відповіді, прочитавши цє цікаву та захопливу книжку класика англійської літератури, одного з перших лауреатів Нобелівської премії Джозефа Редьярда Кіплінга.

 

Астрид Линдгрен


 

«Малий та Карлсон, що живе на даху»

 

«У місті Стокгольмі…» — з цієї фрази розпочинається дивовижна повість, яка полюбилася малятам усього світу і, як не дивно, їхнім батькам. Так от, живе в цьому північному місті, у звичайному будинку, звичайнісінький Малий, а на даху будинку мешкає незвичайна істота — Карлсон, який має моторчик і вміє літати. Живуть вони, потрапляючи в неймовірні пригоди, від 1955 р., коли було написано першу книжку. Тепер зрозуміло, чому Карлсона знають і більшість батьків малюків. Разом із рідними юні читачі зануряться в цей фантастичний світ, аби на одному подиху прочитати про пригоди цих цікавих героїв. Чудові ілюстрації Арсена Джанік’яна до книжки, перекладеної зі шведської Ольгою Сенюк, зроблять це читання незабутнім.

 

Всеволод Нестайко


 

«В Країні Сонячних Зайчиків»

 

Карколомні пригоди й чарівні перетворення, загадкові зникнення й несподівані з’яви, сміх, веселощі, сльози, розпач — все це химерно переплелося в іскрометних і вигадливих повістях-казках Всеволода Нестайка.
Зміст
В Країні Сонячних Зайчиків
Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків
В Країні Місячних Зайчиків
Країна сонячного добра.

 

Сашко Дерманський


 

«Казки дракона Омелька»

 

Нова книжка Сашка Дерманського — наймолодшого і найвеселішого з сучасних українських дитячих письменників — це довгоочікувана мандрівка у казковий світ дракона Омелька — невтомного казкаря, що складає безліч казок, але якому завжди бракує слухачів. Адже тільки-но він підкрадається до когось, щоб розповісти казку, як усі одразу верещать: «Дракон!» — і втікають... Можеш собі уявити, який щасливий буде бідолашний Омелько, коли ти прочитаєш і полюбиш його чудові казки...