Книжки без слів

Книжки без слів!
Неначе тільки вчора ми готували своїх школяриків до 1 вересня, відлунав перший дзвоник, задали перше домашнє завдання, поставили перші оцінки, перші сльози .... а на наступному тижні вже осінні канікули!
Синоптичні сайти обіцяють дощ, вітер та зниження температури. Чим зайняти дитину у вільний час, щоб не дозволяти цілий день дивитися у монітор комп’ютера чи у телевізор, адже читати самостійно їм зовсім не цікаво? Пропонуємо добірку книжок без слів. Роздивляйся! Шукай! Думай! Пізнавай світ! Дивуйся разом з нами!

 

Видавництво Book Chef


 

«Легенди Замків України»

 

Вирушаймо на екскурсію Замками України. На сторінках цієї книжки герої легенд загубили щось дуже важливе. Прочитай легенду, знайди головних героїв і допоможи їм відшукати все загублене. А ще відвідай ці місця з батьками, сфотографуй і приклей фотографію у книжку на згадку.

 

Видавництво Book Chef


 

«Легенди Львова»

 

Три причини для покупки:
- Книга-віммельбух із унікальними, яскравими ілюстраціями про Львів
- Великий формат
- На сторінках цієї книжки герої легенд загубили щось дуже важливе. Прочитай легенду, знайди головних героїв і допоможи їм відшукати все загублене. А ще відвідай ці місця з батьками, сфотографуй і приклей фотографію у книжку на згадку
Вирушаймо на екскурсію Львовом.

 

Видавництво Book Chef


 

«Легенди Києва»

 

«Легенди Києва» - це книга, яка перенесе Вас та Вашу дитину в столицю України - дивовижне місто Київ. Книга в захоплюючій і ігровій формі знайомить малюків зі столицею України і її цікавими легендами.
Кожна сторінка книги - це захоплююча екскурсія по визначних пам'ятках Києва. Відмінною особливістю даного віммельбуха є те, що малюкові доведеться не тільки прочитати легенду, а й допомогти герою знайти щось втрачене. Для цього дитина матиме можливість виконувати різноманітні цікаві завдання.
А ще однією цікавою «фішкою» віммельбуха «Легенди Києва» є те, що Ви можете побувати зі своїми дітьми в місцях, про які розповідає книга, зробити фото на пам'ять і прикріпити його безпосередньо в книгу.

 

Мізелінська А., Мізелінський Д.


 

«Карти. Ілюстрована мандрівка материками, морями та культурами світу »

 

Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і Батьківщини.
Понад 50 великих карт проведуть вас 6 континентами та 42 країнами, серед яких вперше з’явилася карта України. Безліч детальних зображень немов перенесуть вас у неймовірні куточки планети і заохотять побачити ще більше. Вдалої подорожі!

 

Мізелінська А., Мізелінський Д.


 

«Під землею. Під водою»

 

Ця книжка відкриє таємниці підземного та підводного світів. І найперше покличе у незвичайну подорож углиб Землі, де читач зустріне спелеологів, шахтарів і пасажирів метро; знайде скам’янілі кістки динозаврів, стародавні предмети, яким сотні років, а також їстівні корені. А тоді вирушить у незвичайну подорож глибинами морів і океанів, де зустріне рекордсменів-водолазів і науковців на дослідницьких кораблях, натрапить на казково кольорових риб, морських велетнів і дивних створінь, що живуть у воді. Випробує стародавні підводні човни, зануриться у глибоководні колодязі і відкриє рештки затонулого «Титаніка».

 

Оливия Брукс


 

«На пиратском корабле. Истории в картинках»

 

Вы наверняка слышали о пиратах. Одни их считают безжалостными разбойниками, грабившими и топившими чужие корабли. Другие, наоборот, - благородными и смелыми "джентльменами удачи". Так или иначе, их жизнь полна удивительных приключений и незабываемых событий, о которых до сих пор ходит огромное количество мифов и легенд. Мы предлагаем вам совершить интересное морское путешествие на корабле с командой отчаянных пиратов. Яркие картинки со множеством интересных деталей, поучительные истории, познавательные задания надолго привлекут внимание вашего ребёнка. И эта книга станет для него одной из самых любимых. Для детей до 6 лет.

 

Олівія Брукс


 

«У замку. Історії у малюнках»

 

Стародавні замки – це не тільки величні архітектурні споруди, які витримали випробування часом, але й мовчазні стражі памяті тих далеких часів, коли жили справедливі королі, благородні лицарі та прекрасні дами. Пропонуємо вам разом з нами зробити подорож у ту далеку епоху та самим побачити, що відбувалося за стінами справжнісінького замку. Яскраві малюнки з безліччю цікавих деталей, повчальні історії, пізнавальні завдання надовго привернуть увагу вашої дитини. Ця книга стане для неї однією з найулюбленіших.

 

Олівія Брукс


 

«На залізничному вокзалі. Історії у малюнках»

 

Залізничний вокзал – це дивовижне місце. Люди їдуть по справах, вирушають у гості або просто подорожують. Тут завжди відбувається багато цікавих подій, забавних історій та несподіваних зустрічей. Запрошуємо вас здійснити разом з нами подорож на залізничний вокзал та своїми очима побачите те, що там відбувається. Яскраві малюнки з безліччю цікавих деталей, повчальні історії, пізнавальні завдання надовго привернуть увагу вашої дитини. Ця книга стане для неї однією з найулюбленіших.

 

Емілія Дзюбак


 

«Рік у лісі. Книжка - розглядалка »

 

«Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра.
Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто — вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.

 

Мацєй Шимановіч


 

«Рік у чарівній країні»

 

Ви коли-небудь думали про те, як живеться в Чарівній Країні? Чи є там Червона Шапочка, чарівники, вовк, краснолюдки, змій і королівни? І що вони роблять увесь рік? Запрошуємо у фантастичну подорож, сповнену несподіванок і незвичних зустрічей із героями казок, а також із Пажем Кротохвілем, Феєю-Квіточкою, Трубкопотамом та Зміюкалом.
«Рік у Чарівній Країні» – це дванадцять картин із місяцями року. А на першому та останньому розворотах вас чекає знайомство з персонажами та інтерактивна гра. Книжку можна розглядати годинами. Завдяки деталізованим ілюстраціям дитина тренує спостережливість та вміння розповідати, але насамперед – чудово розважається.

 

Кухарська Н., Вайс Й.


 

«Розкажу тобі, мамо, що роблять коти»

 

Wе неймовірно кумедна ілюстрована історія для всіх, без винятку, любителів котів, і разом з тим — перша котяча енциклопедія для маленьких читачів, які не зможуть відірватися від пригод Жабки, Грубіяна та їхніх друзів. До того ж, це чудова нагода навчитися доглядати за тваринами. На вас чекають завдання, які розвивають спостережливість, а ще — можливість відшукати заховані деталі.
Невдовзі ви й самі переконаєтеся: один кіт — це добре, а двоє — краще! От тільки... можливо, Грубіян думає інакше?

 

Маруяма Чіхіро


 

«П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя»

 

П’єр, детектив лабіринтів, отримав нову справу. Містер Ікс викрав Камінь Лабіринту, який має силу перетворювати все в Опера-Сіті на лабіринти. Допоможи П’єру та його подрузі Кармен віднайти шлях у лабіринтах і зупинити Містера Ікс, доки не пізно.
У цій прекрасно ілюстрованій книзі-квесті тобі потрібно знайти шлях у кожному фантастичному лабіринті, розпізнати ключі, що ведуть до розгадки, та вирішити спеціальні завдання, щоби стати героєм дня!

 

Маруяма Чіхіро


 

«П’єр і місто лабіринтів. Таємниця Емпайр Мейз Тауер»

 

Містер Ікс, злодій-фантом, повернувся з новим зловісним планом!
Він хоче викрасти Лабіринтовий Куб, найбільший скарб Нью-Мейз Сіті, з вершини Емпайр Мейз Тауер. П’єра і Кармен разом з іншими найкращими у світі лабіринтовими детективами запросили до Нью-Мейз Сіті, щоб вони розв’язали головоломки, захистили скарб і зупинили Містера Ікс. Та чи зможеш ти допомогти їм зробити це вчасно?
Пройди кожен пекельний лабіринт, знайди приховані предмети, розв’яжи додаткові таємничі завдання та нові головоломки, щоби стати справжнім героєм в цій фантастично ілюстрованій лабіринтовій книжці-головоломці!

 

Видавництво Артбукс


 

«Великий віммельбух АЕРОПОРТ»

 

В аеропорту стільки всього відбувається! Хоч куди глянь — повно пасажирів і тутешніх працівників. І в кожного з них своя історія. Ти зможеш помандрувати разом з відпочивальниками та дізнатися, як усе влаштовано в аеропортах і літаках. Роздивляйся різні літаки та спостерігай, як працюють пілоти. Від реєстрації на рейс — і аж до місця призначення. Весела відпустка починається!

 

Каролин Гёртлер


 

«Зоопарк! Мини Виммельбух»

 

Виммельбух – это самая популярная во всем мире первая книга малыша. А мир зоопарка – это самые разнообразные животные и самые смешные происшествия. Вы тут увидите и прогулку пингвинов тропинками зоопарка, и прокатитесь на ЗОО экспрессе, а ночью, в нашем зоопарке можно переночевать в специальных домиках, а перед сном можно гулять с фонариком рассматривая как засыпают звери. На страницах виммельбуха вы увидите, что происходит в зоопарке зимой и летом, а главное познакомитесь с самым главным героем нашего зоопарка Золотистым лемуром, который встречает всех у входа и сопровождает на каждой странице книги, а в конце в оранжерее тропиков Мадагаскара увидеть всю семью лемуров.

 

Видавництво Book Chef


 

«Визначні місця»

 

Собор Нотр-Дам у Парижі, Мачу-Пікчу в Перу, Тадж-Махал в Індії, піраміди в Єгипті... Тут наведено 9 чудових пропозицій для уявних подорожей, у яких вам трапляться приховані персонажі, транспортні засоби, тварини і навіть прибульці. А ви маєте їх відшукати!
Приємної мандрівки!

 

Браєн Джонс


 

«Де Санта?»

 

Чем ближе Новый год и Рождество, тем сильнее все ждут подарков от Санта-Клауса. Но в этот раз не всё так просто, ведь его эльфы-помощники, на которых держалось столько работы, куда-то пропали! Теперь Санте придется отправиться на их поиски чтобы зимние праздники состоялись и все получили свои подарки. Наш главный герой побывает на балете, катке, заснеженных горных Альпах, параде Сант и многих других местах чтобы отыскать своих верных друзей и помощников. Самому ему не справиться, но вы же согласитесь ему помочь, верно?..
Отыщи всех эльфов-помощников в виммельбухе «Де Санта?» и помоги сказочному празднику свершиться!

 

Видавництво Book Chef


 

«Веселі звірята»

 

Ліс, савана, ковзанка, сільське подвір’я... Ось 9 чудових краєвидів для дослідження. Тут вам трапляться всілякі кумедні тваринки, про яких ідеться у веселеньких віршиках. Тож читайте з насолодою і пильно вишукуйте звірят, які сховалися на сторінках цієї книги! Зичимо веселих розваг малечі... і дорослим!

 

Видавництво Артбукс


 

«Віммельбух Країна казок»

 

У цьому диво-віммельбуху оселилися знайомі казкові герої: пані Метелиця, Попелюшка та Рапунцель, Алі-Баба, Червона Шапочка, Русалонька та щасливий Ганс. На сторінках книжки Анна Зюсс створила чарівний світ, у якому вмістилося аж 50 казок! Відомі твори братів Грімм і Ганса Крістіана Андерсена, улюблені історії з «Тисячі й однієї ночі»… На дівчаток і хлопчиків чекає фантастична подорож країною казок!

 

Генна Коген


 

«Знайди героїв улюблених казок»

 

Книжки серії «Подивись і знайди» створені для розвитку уважності, спостережливості та пам’яті дитини. Діти із захопленням розглядатимуть картинки і виконуватимуть запропоновані завдання.

 

Видавництво Ранок


 

«Мій великий віммельбух : Тварини»

 

Улюблена книга малюків і дорослих!
Ласкаво просимо до яскравого й загадкового світу тварин! На барвистих сторінках віммельбуха ви побуваєте на фермі, у лісі, горах, спекотній Африці й навіть на Крайній Півночі. У цій експедиції ви зустрінете полярного ведмедя, побачите, як плавають бегемоти і купається родина слонів. На кожному розвороті ховається папужка-бешкетник. Чи зможете відшукати його? На сторінках книги на вас чекають безліч тварин. Щоразу гортаючи її, ви виявлятимете щось нове!