Подарункові новорічні книжки для дітей

«Лист до Миколая»  Юлія Смаль

Художник-ілюстратор Марта Кошулінська


Лист до Миколая  Лист до Миколая Лист до Миколая Лист до Миколая Лист до Миколая Лист до Миколая


Щороку діти пишуть святому Миколаю безліч листів. Адже він може здійснити усі їхні мрії. І хоч іноді дитина просить гору подарунків, та врешті залишає найважливіше прохання. Здогадуєтеся, що найбільше хотів би отримати хлопчик з вірша Юлі Смаль? Картонка в чудовому оформленні художниці Марти Кошулінської познайомить малят з найулюбленішим святим українських дітей.

 

«Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая»  Віталій Кириченко

Художник-ілюстратор Світлана Рудікова


Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая  Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая


Популярна книжка про день Святого Миколая ― улюблене свято малюків та батьків. Як зробити так, щоб воно стало одним із найдивовижніших днів у житті вашої дитини, сповненим хвилюючим очікуванням, радістю і щастям? Як пояснити дітлахам, що саме відбувається, як підготуватися, щоб диво сталося, а бажання здійснилися? Ми рекомендуємо ввечері незадовго до свята пригорнути дитину до себе й прочитати з нею книжку-історію Миколая, а також історії сучасних діток про нього. Хай збуваються ваші мрії!

 

«Сніговірші для Малят»

Художники-ілюстратори Д.Ракова, О.Драчковська та інші


Сніговірші для Малят  Сніговірші для Малят Сніговірші для Малят Сніговірші для Малят Сніговірші для Малят Сніговірші для Малят


Діти надзвичайно полюбляють віршики. Тож до Різдва Старий Лев підготував цю ошатну книжку для читання в родинному колі. А допомогли йому в цьому сучасні українські поетеси, поети та ілюстраторки. У «Сніговіршах для малят» багато веселих забав зі снігом, чарівних дарунків від святого Миколая і таємничих моментів Різдва й Нового року. А ще Старий Лев віршами нагадує маленьким читачам, аби дбали узимку про пташок і звірят.

 

«Різдвяні колядочки»

Художники-ілюстратори Володимир та Наталля Анікіни та інші


Різдвяні колядочки  Різдвяні колядочки Різдвяні колядочки Різдвяні колядочки Різдвяні колядочки Різдвяні колядочки


Колядки, щедрівки, засіванки, що увійшли до цієї книжки з серії «Чемним діточкам», написані сучасними поетами для сучасних дітей у найкращих традиціях нашого народу, сповнені його мудрістю, шаною та любов’ю до родини та рідного краю. Ці вірші легко вчити, вони вирізняються запальним гумором, притаманним українській народній творчості. У книжці описані також святкові обряди, без яких не обходилося жодне зимове свято. Тож колядуйте, щедруйте, засівайте, любі діти! А ви, шановні дорослі, смійтеся на здоров’я!

 

«Казки Різдва»  Матіяш Богдана

Художник-ілюстратор Володимир Штанка


Казки Різдва  Казки Різдва Казки Різдва Казки Різдва Казки Різдва Казки Різдва


Найпопулярніша та найочікуваніша різдвяна дитяча українська книжка 2015 року. Видання об’єднало дві попередні книги, що виходили друком в 2013-2014 роках. Перед вами Казки Різдва (об’єднані), які пропонують діткам різдвяні казочки Богдани Матіяш із попередніх «Казок Різдва» та «Казок Різдва. Книга друга». Добрі теплі різдвяні казки, пронизані спокоєм та світлом до останньої літери. Вони навчають дітлахів, як бути добрими, ніжними та лагідними, вдячними та справедливими.

 

«Різдво у лісі»  Ульф Старк

Художник-ілюстратор Еріксон Ева


Різдво у лісі  Різдво у лісі Різдво у лісі Різдво у лісі Різдво у лісі Різдво у лісі


Герой цієї книжки – гном Буркотун, розсердившись через втрачену шапку і рукавиці, не хотів святкувати Різдво. Та попри буркотливий характер і невдоволення усім довкола напередодні свята Буркотун робить багато дрібних і великих добрих справ. Він рятує джмеля, який може загинути від холоду. А ще – дає прихисток кроленятам, що в завірюху відбилися від дому, шукаючи гнома, без якого Різдво не настане.

 

«Баранчик Рассел і Різдвяне Диво»  Роб Скоттон

Художник-ілюстратор Роб Скоттон


Баранчик Рассел і Різдвяне Диво  Баранчик Рассел і Різдвяне Диво Баранчик Рассел і Різдвяне Диво Баранчик Рассел і Різдвяне Диво Баранчик Рассел і Різдвяне Диво Баранчик Рассел і Різдвяне Диво


Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари. Познайомившись із Расселом, ви вже ніколи його не забудете, – цей кучерявий баранчик не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих.

 

«Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків»  Анна Траубе

Художник-ілюстратор Крістін Тау


Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків  Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків Три різдвяні ангели сім зірок і безліч подарунків


Ох, скільки клопоту у Різдвяного Ангела напередодні Святвечора. А тут ще й зірки з неба покотилися. Добре, що троє маленьких янголят радо кинулися на допомогу. Та чи впораються вони?

 

«Лучшие сказки со всего мира»

Художники-иллюстраторы Т.Вульф, П.Катанио, Б.Марайя


Лучшие сказки со всего мира  Лучшие сказки со всего мира Лучшие сказки со всего мира Лучшие сказки со всего мира Лучшие сказки со всего мира Лучшие сказки со всего мира


Хочешь попасть в волшебную страну? Тогда бери книжку, усаживайся поудобнее и приготовься слушать. Мы побываем в стране басен, потом - у сказок народов Европы, затем - у арабских сказок, а может быть, ты даже узнаешь сказки, по которым был снят мультфильм. Когда ты будешь слушать сказки, не забудь, что они - волшебные, поэтому тебе надо быть очень внимательным, чтобы не пропустить какое-нибудь чудо. Ну, давай скорее читать!

 

«Путешествие Голубой Стрелы»  Джанни Родари

Художник-иллюстратор И. Панков


Путешествие Голубой Стрелы  Путешествие Голубой Стрелы Путешествие Голубой Стрелы Путешествие Голубой Стрелы Путешествие Голубой Стрелы Путешествие Голубой Стрелы


Удивительная, волшебная и любимая и взрослыми, и детьми сказка. Однажды случилось настоящее чудо – игрушки сбежали из магазина, чтобы отправиться к мальчику, оставшемуся без подарка.

 

«Зайчикова книжечка»  Іван Андрусяк

Художник-ілюстратор Ольга Кузнєцова


Зайчикова книжечка  Зайчикова книжечка Зайчикова книжечка Зайчикова книжечка Зайчикова книжечка Зайчикова книжечка


«Зайчикова книжечка» — одна з найкращих книжок одного з найкращих сучасних українських поетів Івана Андрусяка. Вір­шовані казки призначені для читання дитині вголос та першого самостійного дитячого читання. Це трохи пустотливі, іноді за­думливі, часто веселі, незрідка ніжні й неодмінно добрі історії, які Зайчик-тато розповідає своїм маленьким зайченятам, — а від­так з’ясовується, що всі ці пригоди трапилися з самим татом тоді, коли він був маленьким.