Хіт тижня

Естер Перел


 

«Скок у гречку: переосмислення подружніх зрад»

 

Любовна інтрижка: вона може зруйнувати стосунки пари, вкрасти щастя закоханих, їхню тотожність. І це явище, що притаманне людям, залишається надзвичайно незрозумілим. Що ж нам із цим робити — скрізь заборонено, проте всюди практикують? Чому люди зраджують — навіть у щасливому шлюбі? Чому любовні інтрижки так ранять нас? Коли кажемо «зрада», що саме ми маємо на увазі?
В цій аргументованій і динамічній книжці Перел переплітає випадки з реального життя з критичним психологічним і культурним аналізом.

 

Автор книги:

 

Естер Перел


Естер Перел (народилася 1958 року в Антверпені, Бельгія)- єврейка, дочка тих, кому вдалося вціліти під час Голокосту в Польщі. Навчалася в Єврейському університеті в Єрусалимі. 2006 року видала книгу «Розмноження в неволі: як примирити еротику та побут», яка перекладена на 24 мови світу (сама Естер розмовляє вісьмома мовами). Після успіху книги, Естер стала міжнародною консультанткою по питанням сексу та стосунків. 10 жовтня 2017 року світ побачила ще одна її книга — «Скок у гречку: переосмислення подружніх зрад».
Естер Перель - одна з найвідоміших фахівців з людських відносин, практикуючий психотерапевт, популярний спікер і консультант компаній зі списку Fortune 500 (серед її клієнтів Nike, Johnson & Johnson, Tony Robbins Productions і інші). Журнал New York Times назвав її головним експертом по сексуальності і відносин з часів Доктора Рут. Про її ідеї і моделі відносин писали The New York Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, Forbes, The Guardian, The New Yorker і Vogue, вона постійний гість популярних ТВ-шоу. Естер має 30-річний досвід терапевтичної практики і працює в медичному центрі Нью-Йоркського університету і в Колумбійському університеті.
Час від часу Естер Перель виступає з промовами на конференції TED, де, зокрема, 2013 року говорила про «Секрет пристрасті в тривалих стосунках», а 2015 року зачіпила тему подружніх зрад — «Змінюючи думку про невірність… промова для всіх, хто колись кохав». Естер Перель одружена з Джеком Саулем, має двох синів.

 

Читайка рекомендує:


Стівен Кові


 

«Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід»

 

Автор дає низку ефективних порад, перевертаючи традиційний підхід до організації часу, допомагає визначити, що необхідно зробити саме зараз, а що відкласти на потім.
Це не книжка-годинник, яка буде відраховувати секунди та хвилини виконання завдань, це книжка-орієнтир, що допоможе ефективно розподілити завдання за пріоритетами та досягти максимального успіху в майбутньому.

 

Леррі Вайдел


 

«Серійний переможець: п'ять дій для створення вашого циклу успіху»

 

Як знайти енергію і час для нових ідей? Чому одним з нас вдається приваблювати успіх, а іншим – ні? Що є запорукою досягнення надмети?
Відомий фінансовий консультант Леррі Вайдел дає відповіді на ці запитання, використовуючи досвіди мільйонерів, спортсменів і супер-бізнесменів. Мета автора ‒ «запустити революцію дії, розкрити потенціал цілої армії людей, що готові мчати вперед до великих, видатних речей, які вони справді хочуть робити – і які їм судилося зробити».

 

Ювал Ной Харарі


 

«Homo Deus: за лаштунками майбутнього»

 

Ювал Ной Харарі, професор історичного факультету Єврейського університету в Єрусалимі, у книжці «Homo Deus» піднімає філософські питання, аналізує досвід, який людство здобуло за час свого розвитку, заглиблюється в наші емоції і свідомість. Автор пропонує ескіз майбутнього людства, цілком реальний і не обов’язково райдужний.
Колись смерть і біль зникнуть із нашого життя, а підстави сподіватися на це не такі вже й нереальні, ми зможемо подвоїти тривалість життя або й жити скільки заманеться. Якщо так станеться, як ми про це дізнаємося? І головне питання — якими будуть суспільні відносини? Чи не стане пересічна людина рабом штучно створених і вічно живих істот із незбагненною свідомістю?

 

Роберт К. Мартин


 

«Чистый код. Создание, анализ и рефакторинг»

 

Плохой код может работать, но он будет мешать развитию проекта и компании-разработчика, требуя дополнительные ресурсы на поддержку и «укрощение». Каким же должен быть код?
Эта книга полна реальных примеров, позволяющих взглянуть на код с различных направлений: сверху вниз, снизу вверх и даже изнутри. Вы узнаете много нового о коде. Более того, научитесь отличать хороший код от плохого, узнаете, как писать хороший код и как преобразовать плохой код в хороший.

 

Божена Кропка


 

«Твой второй мозг — кишечник. Книга-компас по невидимым связям нашего тела»

 

Кишечник – такой простой и в то же время такой важный орган человеческого тела. Когда с ним все в порядке, мы не задумываемся о нем. Но стоит чему-то пойти не так, и все наши мысли посвящены одному органу!
А между тем от здоровья кишечника зависит наша способность мыслить, принимать решения, жить и быть счастливыми. Книга известного польского врача Божены Кропки поможет вам понять свой организм, оценить его резервы и потенциал, раскрыть истинные причины заболеваний и научиться с ними справляться без таблеток и лекарств.

 

Гэвин Фрэнсис


 

«Путешествие хирурга по телу человека»

 

Что мы знаем о нашем теле? Для многих из нас оно остается неизведанной территорией, загадкой костей и мышц, нейронов и синапсов.
Гэвин Фрэнсис приглашает нас в путешествие по человеческому телу, рассказывая о его внутренней работе и о чудесах, которые в нем происходят. Опираясь на свой опыт хирурга и семейного врача, он сочетает интересные клинические случаи с эпизодами из истории медицины, философии и литературы, чтобы описать тело в болезни и здравии, в жизни и смерти ярче, чем мы можем себе представить.

 

Пауль Маар


 

«Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу. Книга 2»

 

Саме в суботу повертається Суботик — маленька істота з пятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина?
А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в'їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей. Уперше перекладено українською.

 

Мэделин Ру


 

«Приют. Книга 1»

 

Старое здание... Потрескавшиеся стены... Загадочные фотографии... Ночные кошмары... Тот, кто попадал в этот дом, оставался в нем навсегда. Но Дэниэл этого не знал. Он приехал сюда на летние курсы для одаренных подростков и гораздо позже узнал, что когда-то это здание было лечебницей для странных людей
Что происходило здесь? Почему некоторые коридоры и подвал замурованы? Кто-то тайком следит за ним. В библиотеке колледжа Дэниэл с друзьями находит загадочные фотографии. А вскоре случается то, что повергает в шок и учеников, и педагогов. Дэн должен разгадать тайну приюта, иначе он сам окажется в опасности...

 

Літні книжки для школярів: