Закритий розпродаж

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

Александр Невзоров


Искусство оскорблять 

«Искусство оскорблять»  ЗНИЖКА -10%

 

Легенда ранних девяностых, он вернулся к почтеннейшей публике лучше прежнего: сменил кожанку на костюм, папиросу на трубку, молодую ярость – на горькую иронию зрелости.
Неизменна лишь реакция на его тексты: «Он что, издевается, что ли?!» О нет, он абсолютно серьезен. Он врачует раны и бичует пороки, говорит о боге и человеке, России и Америке, религии и истории. Перед вами – книга Александра Невзорова, который прячет свой трагический прищур за ехидной, бесстыдной и совершенно невыносимой улыбкой.

 

Зденек Милер


Кротик. Любимые истории 

«Кротик. Любимые истории»  ЗНИЖКА -20%

 

Чешский художник Зденек Милер больше полувека назад создал мультипликационный сериал о милом Кротике. С тех пор этот пушистый добряк стал любимцем детей и взрослых во всём мире.
Истории об удивительных приключениях Кротика, Зайца, Мышки и других обитателей Сказочного леса научат маленьких читателей быть добрыми, храбрыми и любознательными.

 

РОСМЭН


Самая большая книга сказок 

«Самая большая книга сказок»  ЗНИЖКА -20%

 

В книге собраны самые известные народные сказки: "Колобок", "Теремок", "По щучьему веленью", а также сказки русских и зарубежных писателей: Л. Толстого, В. Одоевского, В. Гаршина, Ш. Перро, Х.-К. Андерсена, братьев Гримм и многих других.
Сборник с яркими иллюстрациями на долгие годы станет для вашего ребенка любимой книгой сказок.

 

Сергій Плохій


Козацький міф 

«Козацький міф»  ЗНИЖКА -30%

 

У своїй праці Сергій Плохій розгадує таємницю легендарної «Історії русів». Цей текст називають одним з найважливіших і найвідоміших у модерній українській історії. Але попри це «Історія русів» мала всі ознаки національної містифікації. Сергій Плохій намагається сягнути самої суті тексту, не тільки з’ясувати, хто був його автором, а й пояснити внутрішню логіку і мету цієї історичної пам’ятки.
Досліджуючи історію відкриття та публікації «Історії русів», автор звертається до епохи українського козацтва з початку XVI до початку XIX століття, шукаючи зв’язок між історією, міфом і націєтворенням від наполеонівських часів до наших днів.

 

Маруяма Чіхіро


П’єр і місто лабіринтів. Таємниця Емпайр Мейз Тауер (віммельбух) 

«П’єр і місто лабіринтів. Таємниця Емпайр Мейз Тауер (віммельбух)»  ЗНИЖКА -30%

 

Він хоче викрасти Лабіринтовий Куб, найбільший скарб Нью-Мейз Сіті, з вершини Емпайр Мейз Тауер. П’єра і Кармен разом з іншими найкращими у світі лабіринтовими детективами запросили до Нью-Мейз Сіті, щоб вони розв’язали головоломки, захистили скарб і зупинили Містера Ікс. Та чи зможеш ти допомогти їм зробити це вчасно?
Пройди кожен пекельний лабіринт, знайди приховані предмети, розв’яжи додаткові таємничі завдання та нові головоломки, щоби стати справжнім героєм в цій фантастично ілюстрованій лабіринтовій книжці-головоломці!

 

Вілл Ґомперц


Думай, як митець 

«Думай, як митець»  ЗНИЖКА -30%

 

«Ми всі — митці», — заявляє Вілл Ґомперц. Кожен із нас має дар творити — і безліч перешкод на шляху до свого шедевра. Спираючись на професійний досвід спілкування з сучасними митцями і блискуче знання історії мистецтва, Ґомперц виводить правила креативного мислення, що працюють за будь-яких обставин, допомагаючи долати перешкоди в творчості.
Ця книжка про сміливість і допитливість, здоровий скептицизм і зухвалість, пристрасть і відданість — про риси характеру й звички, завдяки яким у різні часи митці знаходили себе, досягали майстерності та здобували визнання.

 

Майк Роде


Скетчноутінг. Посібник з візуалізації ідей 

«Скетчноутінг. Посібник з візуалізації ідей»  ЗНИЖКА -40%

 

Майк Роде навчить користуватися шрифтами, створювати зображення за допомогою кількох найпростіших фігур, порадить найефективніші схеми для скетчнотаток — тобто в найкоротший спосіб приведе до дивовижної спільноти скетчноутерів з книгою, яка сама є великим скетчем!
Творче занотовування допоможе легко сконцентруватися на темі виступу й пригадати його деталі навіть через роки. Намалювати ідею завжди швидше, ніж описати за допомогою слів, а отже, у вас обов’язково залишиться час для створення власних ідей! І це під силу навіть тим, хто зовсім не вміє малювати, бо головне правило скетчноутингу — розслабитися й імпровізувати!

 

Анна Расторгуева


Скетчинг маркерами с Анной Расторгуевой. 6 жанров — 6 уроков 

«Скетчинг маркерами с Анной Расторгуевой. 6 жанров — 6 уроков»  ЗНИЖКА -20%

 

Скетчи Анны Расторгуевой необыкновенно притягательны — сочные, яркие, элегантные. От брокколи до резного тронного зала на далеком острове. Ей подвластны любые сюжеты.
В этой книге Анна расскажет, как преодолеть творческую робость и начать рисовать.

 

Анджей Сапковский


Ведьмак: Последнее желание 

«Ведьмак: Последнее желание»  ЗНИЖКА -10%

 

Ведьмак — это мастер меча и мэтр волшебства, ведущий непрерывную войну с кровожадными монстрами, которые угрожают покою сказочной страны.
«Ведьмак» — это мир на острие меча, ошеломляющее действие, незабываемые ситуации, великолепные боевые сцены.

 

Джеф Сандерз


Диво п'ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку 

«Диво п'ятої ранку. Як підкорити свій день ще до сніданку»  ЗНИЖКА -40%

 

Одна-єдина звичка може змінити ваше життя та допомогти далеко просунутися в досягненні своїх цілей. Для автора цієї книжки такою звичкою стало вміння прокидатися рано самохіть.
Такий підйом має безліч переваг: від підвищення продуктивності до відчуття спокою та рівноваги в ранкові години. А найприємніше те, що не обов'язково схоплюватися о п'ятій! Ви можете обрати комфортний для вас час.