Закритий розпродаж

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

Ендрю Джеффорд


 

«Вино Курс Ендрю Джеффорда»  ЗНИЖКА -30%

 

Видавництво Vivat випускає подарункове видання для щасливих людей – книжку одного з найкращих знавців вина, багаторазового переможця визначних світових премій Glenfiddich Award, Louis Roederer Champagne International Wine, World Food Media Award – Ендрю Джеффорда. Знайомство з коротким курсом «Вино» від Эндрю Джеффорда надасть можливість читачеві здійснити прогулянку винними регіонами й познайомитися із «зірковими» сортами винного світу, дізнатись більше про дегустацію та смак якісного вина, його текстуру, аромат та секрети приготування в різних куточках світу.

 

Ирина Жиляева


 

«Праздничные блюда. Восхитительные рецепты со всего мира!»  ЗНИЖКА -30%

 

Великолепные праздничные блюда со всего мира, которые украсят ваш стол и удивят всех гостей! Множество рецептов вкуснейших итальянских, французских, балканских, азиатских и других традиционных блюд из овощей, мяса и рыбы. В этой книге есть все, что понадобиться вам — умелой и оригинальной хозяйке — для стола к любому празднику! Первые, вторые блюда, закуски, выпечка и десерты — аппетитные примеры вкусностей из разных стран мира.

 

Дэн Дубравин


 

«Психология эмоций: чувства под контролем»
  ЗНИЖКА -20%

 

Эта книга является практическим руководством по управлению эмоциями, чувствами и состояниями. В ней синтезирован огромный пласт психологической теории и практики, выделен самый главный смысловой концентрат. Автор предлагает читателю погрузиться вместе с ним в мир эмоций и научиться управлять ими. Не из учебников, а из личного опыта автор щедро делится своими историями, примерами и открытиями, которые помогли ему обуздать неуправляемый каскад чувств.

 

Пауло Коэльо


 

«Алхимик»
  ЗНИЖКА -20%

 

"Алхимик" — самый известный роман бразильского писателя Пауло Коэльо, любимая книга миллионов людей во всем мире. В юности люди не боятся мечтать, все кажется им возможным. Но проходит время, и таинственная сила принимается им внушать, что их желания неосуществимы.
"Добиться воплощения Своей Судьбы — вот единственная подлинная обязанность человека..." — утверждает Пауло Коэльо. Этот, ставший культовым, роман-притча способен изменить жизнь своих читателей.

 

Джон Рональд Руел Толкін


 

«Сильмариліон»
  ЗНИЖКА -30%

 

Ця книга — легендарна провісниця Володаря Перстенів. Стрункий і взаємопов'язаний кодекс, у якому йдеться про епічну боротьбу між добром і злом, становлять окремі твори: Айнуліндале — міф про Творення світу, про виникнення Зла та причини Падіння; Валаквента — картина ієрархії божественних сил, зображення їхньої вдачі та ролі у Творінні; Квента Сильмариліон — історія повстання Феанора та його роду проти богів, вигнання повстанців із Валінору та їхнє повернення до Середзем'я...

 

Зузак М.


 

«Крадійка книжок»  ЗНИЖКА -10%

 

Болючі спогади своїх батьків-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінґер, яка в страшні роки Другої світової, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила — завдяки лише цій силі.

 

Мэделин Ру


 

«Дом теней»  ЗНИЖКА -10%

 

Бездомная девочка Луиза Диттон перебивается воровством и гаданием. Однажды она встретила странную старуху. Та предложила ей подработать служанкой в пансионе. Девочка попадает в пустынный и пугающий дом. Старуха превращается в элегантную экономку и знакомит Луизу с другими слугами — молчаливой Поппи, мужественным Чиджиоке и девочкой Мэри. Хозяин дома — мистер Морнингсайд — молодой мужчина, настоящего возраста которого никто не знает. Неожиданно гости пансиона начинают исчезать один за одним…

 

Сашко Дерманський


 

«Володар макуци, або пригоди вужа Ониська»
  ЗНИЖКА -30%

 

Що робити, коли сонце падає прямісінько на твою повітку? Як покататися на міжгалактичному макуцельоті? Чи легко врятуватися від метеоритного дощу? Як уберегти корову від зоопарку? Не знаєш? Тоді хутчій познайомся з вужем Ониськом, і він тобі про все розповість!

 

Госсіні Сампе


 

«Пригоди малого Ніколя (5 в 1)»  ЗНИЖКА -10%

 

У 1950-х роках художник Жан-Жак Сампе створив серію гумористичних малюнків. А його друг, письменник Рене Ґоссінні, вирішив написати до них тексти. Ось так і з’явилися на світ веселі оповідання про малого Ніколя та його друзів. Відтоді ці книжки мандрують світом, знаходячи все нових і нових прихильників. Адже читати без сміху історії, які розповідає про себе Ніколя, просто неможливо!

 

Валентин Постников


 

«Карандаш и Самоделкин»  ЗНИЖКА -20%

 

Старшокласниця Лів Зільбер переїздить до Лондона і потрапляє у вихор дивовижних подій. Удень на неї чекають нова родина та престижна школа з компанією найкрутезніших старшокласників. А вночі Лів блукає довжелезним коридором із незліченною кількістю дверей. Двері ті незвичайні — то вхід у чужі сновидіння. Адже Лів володіє рідкісним даром — керувати своїми снами та потрапляти в чужі, від наймиліших солоденьких видінь до страхітливих жахіть. І де ж найцікавіше, як не у снах красунчика, що так сподобався Лів?