Закритий розпродаж

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

Сунь-Цзи


 

«Мистецтво війни»
  ЗНИЖКА -20%

 

Українською «Мистецтво війни» Сунь-дзи тлумачиться вперше. Перекладач, історик філософії Сходу, переконаний, що філософськостратегічний твір давньокитайського воєначальника та викладені в ньому ідеї і поради стосуються не лише стратегії бою і завоювання, але й усієї діяльності людини, зокрема й бізнесу. В оформленні книжки використано оригінальні каліграфічні написи, надані Сергієм Лесняком.

 

Джордж Рэймонд Ричард Мартин


 

«Игра престолов»  ЗНИЖКА -30%

 

Перед вами - знаменитая эпопея "Песнь льда и огня". Эпическая, чеканная сага о мире Семи Королевств. О мире суровых земель вечного холода и радостных земель вечного лета. О мире опасных приключений, тончайших политических интриг и великих деяний. О мире лордов и героев, драконов, воинов и магов, чернокнижников и убийц - всех, кого свела Судьба во исполнение пророчества...

 

Ден Браун


 

«Янголи і демони»  ЗНИЖКА -20%

 

Ілюмінати. Древній таємничий орден, що прославився в середні віки лютою боротьбою з офіційною церквою. Легенда далекого минулого? Можливо... Але - чому тоді на грудях убитого при загадкових обставинах ученого вирізаний саме символ ілюмінатів? Запрошений з Гарварда професор Ленгдон, фахівець з символіки, і його напарниця, дочка вбитого, починають власне розслідування - і незабаром приходять до неймовірних результатів...

 

Террі Пратчетт


 

«Жнець»
  ЗНИЖКА -40%

 

«Жнець» — це другий роман підциклу «Смерть» серії «Дискосвіт», у якому Террі Пратчетт із незмінним гумором розмірковує про людську мораль і влучно підмічає хиби та слабкості людей.В Анк-Морпорку помирає стотридцятилітній чарівник Невидної академії. Але не все так просто. Чарівничій душі доводиться повернутися у своє тіло, і все тому, що Смерть по неї не приходить! Виявляється, Женця душ відсторонили від справ… Смерть збентежений, адже тепер сам став смертним і отримав власний Час, тож він вирушає у світ живих його витрачати. Тепер Жнець працюватиме косою деінде, наприклад, на фермі, і зможе краще відчути світ звичайних смертних.

 

Джоан Ролінґ


 

«Фантастичні звірі і де їх шукати»
  ЗНИЖКА -10%

 

Жодна чаклунська родина в країні не обходиться без примірника «Фантастичних звірів». Відтепер маґли теж матимуть нагоду дізнатися, де живе квінтолап, що їсть пухканець і чому не варто залишати молоко для кнарла. Книга Джоан Роулінг, написана від імені Ньюта Скамандера. Ньют Скамандер - відомий дослідник і письменник, а підручники його авторства входять до обов'язкової програми Хогвартсу, знаменитої школи магії Хогвартс.

 

Галайба В.


 

«Из жизни губернского Киева»
  ЗНИЖКА -30%

 

Это, по сути, иллюстрированная энциклопедия дореволюционного Киева, написанная известным историком и знатоком города Василием Васильевичем Галайбой. 170 тематических статей, вошедших в книгу, сопровождаются более чем 400-ми старинными и современными фотографиями, многие из которых публикуются впервые. Здесь вы найдете рассказы о значимых киевских достопримечательностях, вместе с автором пройдете по улицам, площадям и паркам города, а также посетите государственные и общественные учреждения, театры, музеи, библиотеки и даже некоторые городские кладбища.

 

Сергей Бутрий


 

«Здоровье ребенка: современный подход»
  ЗНИЖКА -20%

 

Книга-компас по педиатрии предназначена для современных родителей, которые хотят уметь разбираться в основных детских болезнях и готовы подходить к лечению ребенка со здравым смыслом. Вы научитесь распознавать по симптомам частые заболевания, ориентироваться в оригинальных лекарствах и дженериках, будете понимать, когда требуется подождать, чтобы болезнь саморазрешилась, а когда нужна экстренная помощь специалиста. Но главное — вы перестанете поддаваться панике, так как получите карту, по которой легко ориентироваться в загадочном мире детского здоровья.

 

Джин Марцолло, Волтер Вик


 

«Шукач фантазій. Книга загадок у картинках»  ЗНИЖКА -10%

 

Цього разу на маленьких шукачів чекає прогулянка вигаданими світами – зі снів і фантазій самих дітей. Віднайти заховані предмети серед місцин, які існують лише в чиїйсь уяві – завдання не з легких. Але ж тим цікавіше! Можна пірнути у глибокі води та побачити, як русалоньки ховають горщик золота чи як астронавти готуються до далекої подорожі на космічній станції з кухонного приладдя, або ж як у лісі рибалить жаба, а крізь хмари на небі прямує потяг. Віршовані загадки вкажуть напрям подорожі. А коли всі відповіді знайдені, можна вигадувати власні завдання.

 

Стівен Брусатті


 

«Епоха динозаврів»
  ЗНИЖКА -30%

 

Мандрівка в минуле — у часи, коли на Землі жили динозаври. Ти дізнаєшся, як динозаври та інші доісторичні тварини — мешканці суші, води та повітря — жили в кожному із чотирьох періодів: тріасовому, ранньому та середньому юрському, пізньому юрському та крейдяному. Книга розкаже про їхній раціон, про те, як вони нападали й захищались, а ще дозволить роздивитися окремих динозаврів зблизька — тож вона ідеально пасує для того, щоб познайомити читачів від шести років із найцікавішими тваринами усіх часів.

 


 

«Моя большая книжка с окошками»  ЗНИЖКА -30%

 

Эта книга наверняка станет одной из самых любимых у каждого малыша. С ее помощью он сможет легко и весело выучить цифры, геометрические фигуры, основные цвета, слова с противоположным значением. Каждый разворот книги представляет собой великолепную большую иллюстрацию с множеством веселых персонажей, с обилием забавных мелочей и открывающихся окошек. А под каждым из 70 окошек малыша ожидает сюрприз — интересная информация и забавная иллюстрация!