Закритий розпродаж

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

Майк Байстер, Крістін Лоберг


 

«Сила забування»  ЗНИЖКА -20%

 

Чи відомо вам, що людський мозок здатен запам’ятати 10 мільярдів сторінок інформації, і допомагає йому в цьому забування? Так-так, ми нічого не переплутали — саме забуваючи несуттєве, наш мозок зможе сконцентруватися та запам’ятати важливе. Ця книжка допоможе оволодіти навичками, які перетворять вас на дійсно ефективного мислителя і стануть у пригоді як у кар’єрі, так і в особистому житті.

 

Стивен Хокинг


 

«Краткая история времени»  ЗНИЖКА -20%

 

Увлекательно и доступно знаменитый английский физик Стивен Хокинг рассказывает о происхождении Вселенной и ее возможной судьбе, о природе пространства и времени.

 

Максим Батирєв


 

«45 татуювань особистості»  ЗНИЖКА -10%

 

Успішний менеджер і відомий бізнес-тренер Максим Батирєв, автор бестселерів «45 татуювань менеджера» та «45 татуювань продавана», відкриває читачеві 45 особистих «татуювань», що утворилися з його життєвих принципів. Кожне слово, кожна літера цих написів викарбовується на серці, палає й змінює буття на краще. Це правила, яких автор дотримується, щоб досягати успіху. Адже саме принципи роблять людину сильною.

 

Ира Негован


 

«Я — дневник»  ЗНИЖКА -30%

 

Это не раскраска, не творческая тетрадь, не блокнот для записей. Это дневник человека, который хочет узнать о себе больше. Мы не хотим с тобой ни сюсюкаться, ни поучать тебя. Почему? Потому что ты уже достаточно взрослый. Заполняй в любом порядке. Где зацепился взгляд, там запиши дату и заполняй страницу дня. Набрасывай идеи, ключевые мысли, делай заметки. Тут все посвящено твоим мыслям, успехам, планам, проблемам.

 

Таіс Золотковська


 

«Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки»  ЗНИЖКА -30%

 

Ви вагаєтеся, чи братися за перо? «Поки в творчому пошуку», «Талановитими лише народжуються», «Не маю часу, краще пошукаю щось більш стабільне». Якщо у вас час від часу виникали такі думки — ця книжка написана саме для вас.Оригінальний «посібник» сучасної української авторки Таіс Золотковської саме для тих, хто хоче подолати власний страх, спробувати відшліфувати свої письменницькі здібності та отримати справжнє задоволення від руху олівця записником чи клацання клавіш клавіатури.

 

Свен Бринкман


 

«Конец эпохи self-help: Как перестать себя совершенствовать»  ЗНИЖКА -40%

 

Все успевай, зарабатывай больше, стремись к счастью, новым должностям и самореализации. «Довольно!» — говорит датский психолог Свен Бринкман. Современная эпидемия депрессии — реакция человека на невозможность постоянного развития в попытках стать лучшей версией себя. Используя идеи стоицизма, Бринкман предлагает семь простых правил, следуя которым можно стать свободным от навязанной позитивной психологии. В своем руководстве «Конец эпохи self-help» Бринкман он объясняет, почему не нужно прислушиваться к себе, в чем польза отказа от коуча и зачем необходимо читать романы и размышлять о прошлом. Прочитав эту книгу, вы узнаете об альтернативном пути к душевному благополучию.

 

Сандра Навіді


 

«Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом»  ЗНИЖКА -20%

 

Авторка «Суперхабів» Сандра Навіді є «своєю» в колах світової фінансової еліти, проте завдяки деяким обставинам її погляд залишається відстороненим. Однорідність вузького кола людей, які ухвалюють чільні фінансові рішення світового масштабу, є однією з серйозних проблем, які вона порушує у цій книжці. Інколи цей текст може нагадувати статтю у гламурному журналі, інколи — серйозне академічне дослідження, і в цьому також унікальність «Суперхабів»: приватні, яскраво описані спостереження за лаштунками найважливіших світових подій і зустрічей найвищого рівня, поєднано з педантичним дослідницьким підходо

 

Карен Ле Бийон


 

«Французские дети едят все»  ЗНИЖКА -30%

 

В отличие от бестселлера американки Памелы Друкерман "Французские дети не плюются едой", в котором рассказывается о принятой во Франции системе воспитания в целом, сосредоточилась на гастрономической стороне вопроса. Книга «Французские дети едят все» — это призыв к "пищевой революции", которая поможет отучить детей от фаст-фуда и привить правильный вкус к еде и любовь к полезным овощам.

 

Ден Браун


 

«Джерело»  ЗНИЖКА -20%

 

Століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось Кірш — колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник — здійснює приголомшливе відкриття, яке здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенгайма запрошено і професора Роберта Ленґдона. Але Кірш не встигає викласти свою неймовірну теорію — його вбивають. Матеріали лекції Кірша захищені 47-значним паролем… Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження.

 

Марія Семпл


 

«Де ти поділась, Бернадетт?»  ЗНИЖКА -40%

 

Бі ― дівчинка незвичайна, дуже креативна й розумна для своїх 15 років. Це не дивно, бо її тато — один із комп’ютерних геніїв компанії «Майкрософт», а мама… Мама — надзвичайно ексцентрична жінка. Назвала доньку Балакрішна. Замість чепурного будиночка придбала в Сіетлі занедбану будівлю й живе там із родиною. Для вирішення поточних справ найняла віртуальну помічницю з Індії. За відмінне навчання Бі забажала на Різдво сімейну мандрівку в Антарктиду, але за два дні до поїздки її мама зникла. То куди поділася Бернадетт? Бі ні перед чим не зупиниться, вона шукатиме маму всюди…