Закритий розпродаж

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

Людмила Петрановська


 

«Таємна опора емоційний зв'язок у житті дитини»  ЗНИЖКА -30%

 

Що краще: ранній розвиток або природне опанування навичок, дитячий садок або виховання бабусі, свобода або контроль? На ці та інші запитання, якими переймаються батьки, відповідає, ґрунтуючись на науковій теорії прив’язаності, Людмила Петрановська. У цій книжці ви неодмінно знайдете потрібні відповіді й зможете не лише зрозуміти, що стоїть за дитячими розпещеністю, агресією, важкою вдачею, а й зрозуміти, чим допомогти своїй дитині, щоб вона росла й розвивалася, не марнуючи сил на боротьбу за вашу любов.

 

Колектив авторів


 

«Готуємо смачно. Колекція вдалих рецептів»  ЗНИЖКА -20%

 

Що б його сьогодні приготувати? Це запитання щодня хвилює багатьох господинь. У нашій книжці ви знайдете чимало рецептів страв для легкого сніданку, поживного обіду і святкової вечері або пікніка з близькими людьми. Чудові ілюстрації продемонструють, який вигляд матиме страва, а запропоновані поради допоможуть заощадити час і зробити ваш кулінарний шедевр ще апетитнішим. Секрет приготування смачної їжі досить простий: не бійтеся експериментувати. Гортайте сторінки збірника і готуйте смачно!

 

Тони Бьюзен


 

«Научите себя думать»  ЗНИЖКА -30%

 

Первое издание книги самого известного автора в области изучения работы мозга, мышления и принципов обучения вышло в свет более 40 лет назад. С тех пор она стала настоящей классикой жанра и помогла миллионам людей разбудить спящего гиганта — свой мозг. Интеллект-карты и другие инновационные подходы Тони Бьюзена, изложенные в книге, позволят вам добиться потрясающих результатов в запоминании, повысить свой IQ, развить творческие способности, научиться быстро читать и стать с учебой на «ты».

 

Надійка Гербиш


 

«Теплі історії до шоколаду»  ЗНИЖКА -30%

 

Ця книжка - збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, суток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

 

Рут Мартін. Аллан Сандер


 

«Маленькі дослідники. Світ тварин»  ЗНИЖКА -30%

 

На сторінках цієї книжки читачі знайдуть безліч цікавинок: про тварин-рекордсменів, їхні особливості та незвичайні вміння, про домашніх улюбленців і про диких звірів, які живуть у дуже різних умовах, про живих істот, що населяють найглибші частини океану, і навіть про рідкісні види тварин, яких треба оберігати. Окрім картонних віконець-відгорталок, що надають книжці ігрового формату, тут міститься багато яскравих ілюстрацій та зрозумілих для малюків пояснень. Усе це в простій і доступній формі допоможе доповнити словниковий запас ваших діток новими важливими поняттями.

 

Чарльз Монтгомери


 

«Счастливый город. Как городское планирование меняет нашу жизнь»  ЗНИЖКА -20%

 

Новые данные из психологии, неврологии и собственных городских экспериментов Монтгомери собраны в этой книге. Она показывает, как города могут формировать наши мысли и поведение. И в конечном счете обнадеживает: путем модернизации городов и собственной жизни ради счастья мы можем решить многие проблемы. Счастливый город может спасти мир, и мы все можем помочь его построить.

 

Сангма Фрэнсис. Лиск Фэнг


 

«Эверест»  ЗНИЖКА -30%

 

Уверены, что на вопрос, какая гора в мире самая высокая, вы ответите не задумываясь. Но что еще вы знаете об Эвересте? Может, где находится эта горная вершина, как и когда она образовалась? Или знаете имена первовосходителей? Назовете удивительных животных и растения, которые обитают на склонах этой горы? Если вы не знаете ответов на эти вопросы — эта книга для вас.

 

Диана Ярошенко


 

«Право быть собой. Как к себе относиться, чтобы тебя ценили»  ЗНИЖКА -20%

 

В этой книге вы научитесь отличать действительно практичные и ценные советы от назойливого втюхивания собственного мнения, преподносимого как факт. Вы избавитесь от стереотипов, которые затирают ваше собственное «я». Начнете жить в режиме эгоистки — но разумной эгоистки — и поймете, что это не плохо и совсем не стыдно.

 

Элизабет Гилберт


 

«Есть, молиться, любить»  ЗНИЖКА -10%

 

«Есть, молиться, любить» — книга о том, как можно найти радость там, где не ждешь, и как не нужно искать счастье там, где его не будет. По определению. Современная книга о современной женщине, для которой есть, молиться, любить — значит получать удовольствие от жизни.

 

English Student TM


 

«Флеш-картки English Student A1 Elementary Картки для вивчення англійських слов. 500 карток, 30 тем, 6 ігор»  ЗНИЖКА -10%

 

Картки з англійської мови - це чудовий спосіб вивчити понад 1000 нових слів за 30-ма темами, а разом з тим підвищити рівень англійської та стати цікавим співрозмовником. English Student розробили простий та ефективний спосіб вивчення англійської мови. Він базується на систематичному вивченні та інтервальному повторенні пройденого лексичного матеріалу. Перші результати будуть помітні вже через тиждень щоденних занять.