Закритий розпродаж

 

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

 

Джордж Мартин

 

«Пламя и кровь. Кровь драконов»
  ЗНИЖКА -30%

 

Первый том предыстории Вестероса, в котором Джордж Мартин описывает историю рода Таргариенов. Книга представляет собой краткие рассказы, раскрывающие трехсотлетнюю хронику правления династии Таргариенов. Здесь взлеты и падения, благородные подвиги и коварные злодеяния – все события, которые пережила династия за времена правления. Автор описывает жанр книги, как «вымышленная история». Не совсем обычная, как для Джорджа Мартина, но увлекательная книга понравится всем поклонникам «Игры Престолов» и фанатам автора.

 

 

Ольга Фем

 

«Самоучитель із догляду шкіри #1»
  ЗНИЖКА -20%

 

Втомилися купувати безліч засобів із догляду шкіри чи просто милуватися дорогими баночками? Хочете досягти реальних результатів? Тоді книга косметолога та блогера, Ольги Фем, просто створена для вас. Автор ділиться з читачами своїм багаторічним досвідом та знаннями у галузі косметології та правильного догляду за шкірою. Разом з Ольгою Фем ви можете скласти індивідуальну програму щоденного догляду за своєю шкірою, навчитися обирати ефективну косметику та знатися на її складниках, розуміти потреби своєї шкіри.

 

 

Гузель Яхина

 

«Дети мои»
  ЗНИЖКА -20%

 

Поволжье, 1920 –1930-е годы. Якоб Бах — российский немец, учитель в колонии Гнаденталь. Он давно отвернулся от мира, растит единственную дочь Анче на уединенном хуторе и пишет волшебные сказки, которые чудесным и трагическим образом воплощаются в реальность.

 

 

Стефан Ґарньє

 

«Думай і дій як кіт»
  ЗНИЖКА -20%

 

Стефан Ґарньє пильнує за своїм котом протягом 15 років і щодня відкриває щось нове! Він постійно вчиться в домашнього улюбленця, адже кіт: незалежний, гордий, спокійний, розсудливий, спостережливий, витончений, харизматичний… Автор виділив 40 характерних котячих рис, які можуть бути корисними й у нашому повсякденному житті:на роботі, вдома, у колі друзів — кіт навчить вас опановувати стрес, оберігати власну незалежність,потайки впливати на все… є кіт!

 

 

Наталія Щерба

 

«Лунастри. Кроки в Безмежжі»
  ЗНИЖКА -30%

 

Дволикий світ стоїть на порозі знаменної Години Затемнення. Хто відкриє шлях у таємничий Астраліс: білий дракон сильвебр чи чорний дракон аурум? Хто заволодіє новим світом: астри чи лунати? А що, коли корені цього протистояння сягають іще сивої давнини? Тім Князєв, Селестина Святова й Алекс Волков шукають власне місце у дволикому світі в ці неспокійні часи. Вони відчувають, що насувається мить, коли доведеться, ризикнувши всім, зробити крок у Безмежжя... І що чекає там, за Великою Межею, — життя чи смерть?

 

 

Джоджо Мойєс

 

«Корабель наречених»
  ЗНИЖКА -40%

 

1946 рік. Френсіс, Евіс, Марґарет і Джин мріяли зустрітися зі своїми чоловіками після тривалої розлуки. Так само, як і майже 600 інших жінок, які разом із солдатами пливуть до своїх «половинок» на борту «Вікторії» — колишнього військового авіаносця. Наречені, що жодного разу не бачили своїх наречених; дружини, що не знають, чи живі ще їхні чоловіки, чи пам’ятають про них… На борту Френсіс знайомиться з молодим морським піхотинцем Генрі. Вони бояться відкрити душу одне одному, намагаються забути про своє минуле. Френсіс і не уявляє, наскільки ця подорож змінить її життя…

 

 

Кейт Феррацці

 

«Ваш надійний тил. Як налагодити зв'язки, що приведуть до успіху»
  ЗНИЖКА -10%

 

Великої мети важко досягнути самотужки. Саме тому варто оточувати себе людьми, що стануть вашим надійним тилом на шляху до самореалізації. Завдяки крутим та дієвим порадам від Кейта Феррацці ви зможете згуртувати навколо себе друзів-мотиваторів і однодумців, що сприятиме швидкій та ефективній реалізації поставлених цілей. Як будувати міцні та щирі стосунки з важливими людьми? Як позбутися звичок, що заважають вашому розвитку? Як прискорити зміни? Як оточити себе тими, хто для вас небайдужий? Кейт Феррацці відповідає на ці та багато інших питань у неперевершено легкій манері публічного виступу

 

 

Рейчел Сандерс

 

«Великий ілюстрований словник»
  ЗНИЖКА -10%

 

Великий ілюстрований СЛОВНИК - це: тематично оформлений ілюстрований словник, містить понад 2000 корисних та різноманітних слів, багато тематичних розділів зі списками синонімів, протилежностей та порад щодо опису речей, окремий розділ з підказками, як скласти власну розповідь, великий формат.

 

 

Майкл Морпурго

 

«Робин Гуд (Иллюстратор Майкл Форман)»
  ЗНИЖКА -40%

 

Эта история рассказывает о событиях, которые происходили в Шервудском лесу, где скрывались отважные разбойники и отверженные во главе с легендарным героем Средневековья Робин Гудом.

 

 

Зои Фрааде-Бланар, Арон Глейзер

 

«СУПЕРФЭНДОМ. Как под воздействием увлеченности меняются объекты нашего потребления и мы сами»
  ЗНИЖКА -30%

 

Интернет обеспечивает непосредственный контакт с ядром аудитории при создании инновационных продуктов и технологий — теперь компании могут общаться со своими фанатами напрямую; эта новая эра тесного симбиоза открывает для производителей новые возможности. Влияние фанатов становится сильнее, так как фэндомы все активнее стремятся участвовать в судьбе тех вещей и явлений, которые они боготворят. Авторы книги в провоцирующей манере исследуют эти развивающиеся взаимодействия, опираясь на множество примеров, и пытаются объяснить, почему одни типы коммуникаций с фанатами оказываются успешными, а другие – нет.