Закритий розпродаж

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

Зої Бейзер, Джо Шарп


 

«Навколо світу з Інгридиками. Смачна пригода»
  ЗНИЖКА -30%

 

Книжка подає чимало історичних відомостей, розповідає про гастрономічну культуру різних країн, кулінарні традиції, наводить факти про фермерство, досліджує кухню французького ресторану і навіть наводить календар дивовиж, які відбуваються на Британських островах. З інгридиками цікаво читати, готувати й подорожувати. Атлас смаків має докладні яскраві ілюстрації, а покрокові рецепти супроводжуються фотографіями. Книжка буде цікавою для дітлахів від семи років та їхніх батьків, що цікавляться подорожами й кулінарією.

 

Ніл Ферґюсон


 

«Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку»
  ЗНИЖКА -30%

 

Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися із приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі — не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив і підсилив їхню роль, ставши новим варіантом утілення громадських площ.

 

Том Генкс


 

«Історії, наклацані на друкарській машинці»
  ЗНИЖКА -20%

 

Збірка «Історії, наклацані на друкарській машинці» складається з сімнадцяти оповідань, які відкривають читачеві різну Америку і різну американськість. Якісь оповідання змусять реготати до сліз, якісь розчулять і здивують. Герої Генкса вирушають на Місяць у саморобній ракеті, насолоджуються славою у Парижі під час промотуру блокбастера, намагаються втілити мрії у Нью-Йорку, грають у боулінг і займаються серфінгом. З 70-х років минулого століття Том Генкс колекціонує друкарські машинки (у колекції актора уже понад сотня вінтажних машинок), тож у кожному з оповідань є цікаві епізоди, пов’язані з ними.

 

Джонс Діана Вінн


 

«Будинок безлічі шляхів»
  ЗНИЖКА -20%

 

Нова книжка Діани Вінн Джонс «Будинок безлічі шляхів» є продовженням «Мандрівного замку Хаула» та «Повітряного замку», і в ній зустрічаються герої з усіх трьох книжок. У гірському королівстві старий король і його донька укладають каталог своєї гігантської бібліотеки. Королівський чарівник занедужав, тому на допомогу їм приходить Чарліна — вперта дівчинка-підліток, яка майже нічого не вміє, лише читати книжки. І тут починається найцікавіше...

 

Вілл Ґомперц


 

«Думай, як митець»
  ЗНИЖКА -10%

 

«Ми всі — митці», — заявляє Вілл Ґомперц. Кожен із нас має дар творити — і безліч перешкод на шляху до свого шедевра. Спираючись на професійний досвід спілкування з сучасними митцями і блискуче знання історії мистецтва, Ґомперц виводить правила креативного мислення, що працюють за будь-яких обставин, допомагаючи долати перешкоди в творчості. Це книжка про сміливість і допитливість, здоровий скептицизм і зухвалість, пристрасть і відданість — про риси характеру й звички, завдяки яким у різні часи митці знаходили себе, досягали майстерності та здобували визнання.

 

Мюриель Барбери


 

«Элегантность ежика»
  ЗНИЖКА -20%

 

«Элегантность ежика» — второй роман французской писательницы Мюриель Барбери, который прославил ее имя не только во Франции, но и во многих других странах. Мюриель страстно влюблена в творчество Л.Н.Толстого и культуру Японии, и обе эти страсти она выразила в этой книге. Девочка-подросток, умная и образованная не по годам, пожилая консьержка, изучающая философские труды и слушающая Моцарта, богатый японец, поселившийся на склоне лет в роскошной парижской квартире... О том, что связывает этих людей, как меняется их жизнь после того, как они случайно находят друг друга, читатель узнает, открыв этот прекрасный, тонкий, увлекательный роман.

 

Фредерик Бегбедер


 

«Любовь живет три года»
  ЗНИЖКА -30%

 

Любовь живет три года - это закон природы. Так считает Марк Марронье, герой книги Ф. Бегбедера «Любовь живет три года», знакомый читателям по романам «Воспоминания неблаговоспитанного молодого человека», романтической сказке о любви, написанной ироничным парижским снобом, и «Каникулы в коме», дерзкой карикатуре на современную французскую богему. Но причина развода героя романа с женой никак не связана с законами природы, просто новая любовь захватывает его целиком, не оставляя места ничему другому. Однако Марк верит в свою теорию трехлетнего цикла и поэтому с затаенным страхом ждет приближения роковой даты.

 

Джоджо Мойес


 

«Все та же я»
  ЗНИЖКА -20%

 

Луиза Кларк приезжает в Нью-Йорк, готовая начать новую жизнь. И попадает в другой мир, в чужой дом, полный секретов. Радужные мечты разбиваются о жестокую реальность, но Луиза со свойственным ей чувством юмора не унывает. Она твердо знает, что рано или поздно найдет способ обрести себя. А еще обязательно получит ответ на вопрос: кого же она на самом деле любит?

 

Дэвид Ульрих


 

«Дзен-камера. Шесть уроков творческого развития и осознанности»
  ЗНИЖКА -30%

 

Эта книга — беспрецедентный фотокурс, который поможет развить творческое ви́дение, имея в распоряжении лишь глаза и любую камеру, даже на смартфоне. Дэвид Ульрих взял за основу принципы дзен-буддистской практики и 40-летний опыт обучения фотоискусству. Он составил шесть глубоких уроков, которые помогут развить способность к самовыражению. Фотография становится способом самопознания.

 

Доминик Воллиман, Бен Ньюман


 

«Профессор Астрокот и его путешествие по телу человека»
  ЗНИЖКА -40%

 

Профессор Астрокот и его друзья отправляются в путешествие по телу человека. Своим подопытным они выбирают автора книги — Доминика Воллимана. Уменьшившись до небывалых размеров, герои исследуют внутренние органы и системы человека: скелет, мышцы, кожу, рот, глаза, нос, уши, головной мозг, нервную и кровеносную системы, легкие, сердце, органы пищеварения, печень, почки, лимфатическую, иммунную и половую системы.