Закритий розпродаж

 

Для наших постійних покупців книги дешевше!
Інтернет-магазин книг Читайка пропонує закритий розпродаж книг. Цього тижня ми підібрали найрізноманітнішу тематику, яка може Вас зацікавити.

 

 

УВАГА! Як скористатися промокодом:
Вкажіть при оформленні замовлення промокод в спеціальному полі або в коментарі до замовлення. Тільки після обробки замовлення менеджером Вам буде нарахована знижка за акційними цінами. Прохання не сплачувати замовлення попередньо через міжнародну платіжну систему Liqpay.
Дякуємо, що обрали наш сайт.

 

 

Річард Докінз

 

«Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті»
  ЗНИЖКА -20%

 

Яскрава і доволі популярна наукова метафора стверджує, що жоден годинник не міг би існувати без свого творця, годинникаря. Під годинником тут маються на увазі живі організми, а годинникар — не хто інший, як Божественний Розробник, тобто Бог. Затятий дарвініст і апологет еволюції Докінз доводить, що для виникнення життя в усій складності його проявів не потрібна допомога надприродних сил. Єдиним «розробником» складних живих організмів є природний добір, який не має якихось цілей, мети і бачення кінцевого результату, а тому є «сліпим годинникарем».

 

 

Рон Фрай

 

«Как пройти собеседование в компанию мечты. Илон Маск, я тот, кто вам нужен»
  ЗНИЖКА -20%

 

Работа мечты - миф или реальность? Каждый из нас задумывался об этом. Статистика говорит, что 78% людей получали отказ после первого собеседования. Как избежать данной участи и получить желаемое "да"? Как стать действительно идеальным кандидатом, за которого будут бороться работодатели? Гордо называть свою работу "любимым делом"? Рон Фрай убедил нас, что всё возможно, стоит только научиться задавать правильные вопросы.

 

 

Александр Пушкин

 

«Золотые сказки (иллюстр. Рейпольского А.)»
  ЗНИЖКА -10%

 

Сказки Пушкина - бриллиант чистой воды в сокровищнице классической литературы, книга, которая непременно должна быть в доме, где растут дети. Особую ценность этому изданию придают иллюстрации Алексея Дмитриевича Рейпольского. Выполненные в классической манере, они удивительно созвучны тексту гениального поэта.

 

 

Майк Барфилд

 

«Элементарно! Вся таблица Менделеева у тебя дома»
  ЗНИЖКА -30%

 

Это научно-детективная история, которая рассказывает как супер-научный детектив Шерлок Омс с помощниками Крысли и Шляпли, подозрительно похожими на крыс, ведут дело. Шерлок Омс предлагает читателю найти у себя дома и исследовать 118 подозреваемых, которые вписаны в таблицу Менделеева. Как вы догадались, это химические элементы.

 

 

Ден Браун

 

«Інферно»
  ЗНИЖКА -20%

 

Цей роман було названо найкращим твором Дена Брауна! Автор, як завжди, приготував для нас роман з божевільним сюжетом, де світ класичних витворів мистецтва замінює реальний, а читач поринає у небезпечні перегони з часом. 9 кіл. 7 гріхів. 1 таємниця. Професор Ленґдон приходить до тями у лікарні, не пам’ятаючи нічого, навіть як тут опинився. У кишені він знаходить першу підказку, проте це лише початок. Адже невідомий ворог випереджає його на крок.

 

 

Олена Березовська

 

«9 місяців щастя»
  ЗНИЖКА -30%

 

Життя, що зародилося, - це диво, яке потрібно старанно оберігати, проте у стресовому стані зробити це неможливо. Ця книжка написана для того, щоб жінки позбулися переживань, страхів, хвилювань і спокійно перенесли вагітність, не перевантажуючи свій організм непотрібними ліками, адже вагітність - це не хвороба. У книжці розвінчуються популярні міфи про безпліддя, "приховані" інфекції, віруси, резус-конфлікти, подано відповіді на усі запитання, що стосуються протікання вагітності і її ускладнення. Очікувати малюка варто з легким серцем. І нехай цей непростий шлях завершиться появою в домі здорової і щасливої дитини!

 

 

Райан Дайс, Расс Хеннеберри

 

«Цифровой маркетинг для чайников»
  ЗНИЖКА -30%

 

В этой книге собрана вся информация, необходимая для маркетинга в Интернете. Начинающий маркетолог сможет с помощью этой книги подготовить, провести и улучшить маркетинговую кампанию, а его более опытный коллега пополнит свои знания. В книге представлены не только теоретические основы цифрового маркетинга, но и примеры разработки успешных маркетинговых кампаний, расчеты рентабельности и рекомендации по созданию контента, привлекающего клиентов.

 

 

Рохит Бхаргава

 

«Всегда ешьте левой рукой: А также перебивайте, прокрастинируйте, шокируйте. Неочевидные советы для успеха»
  ЗНИЖКА -40%

 

Все, что написано в этой книге, прямо противоположно тому, что твердили вам годами родители, учителя, коллеги и начальники. «Прокрастинируйте больше. Доводите людей до слез. Освойте йодль». Вы вообще серьезно? На самом деле да. Эта книга наполнена парадоксальными и порой обескураживающими секретами успеха, о которых никто никогда не осмеливался вам рассказать. Но в отличие от большинства набивших оскомину штампов эти советы действительно помогут вам в жизни.

 

 

English Student TM

 

«Флеш-картки для вивчення китайської мови English Student 500 карток, 25 тем, 6 ігор»
  ЗНИЖКА -10%

 

30 тем в кожному з рівнів китайської мови: їжа дім побут товари та послуги сім'я зовнішній вигляд емоції здоров’я погода природа освіта і наука культура і мистецтво релігія час величини предмети речовини та матеріали спорт і дозвілля подорожі рух та положення транспорт місто сільська місцевість спілкування засоби інформації робота економіка держава право соціальні конфлікти та інші.

 

 

 

 

«Твоє тіло.Книжка з секретними віконцями»
  ЗНИЖКА -30%

 

«Книжка з секретними віконцями. Твоє тіло», допоможе дитині відповісти на цікаві питання. Чи знаєш ти, як працює твій мозок і чому у тебе рухаються руки і ноги? Чи знаєш ти, чому ти відчуваєш смаки і запахи, і який довгий шлях проходить їжа всередині тебе після обіду? А як називається найбільша м'яз в тілі і де знаходиться найменша кісточка? Відкрий чарівні стулки - і тоді ти зрозумієш, як влаштовано твоє тіло і як працюють всі його частини!