До улюбленого свята - ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

Ми щиро любимо та безмежно поважаємо наших вчителів та вихователів. Вже дорослими ми пам’ятаємо їх тепло, і, тепер, вже наші діти тримаються за мудрі поради, працю й віру, яку вони вкладають у розвиток дитячих здібностей.

Як красиво висловити наші емоції та дяку? Так, подарунки. Але у подарунках важливий не тільки підтекст, а й спосіб його дарування – адже він, спосіб, сам собою наповнений смислом. І коли йдеться про подарунки завжди виникає питання психології, культури та етики, адже це не просто обмін матеріальними цінностями, а делікатний процес особистих відносин та емоційного обміну.

Придбати подарунковий сертифікат

Гроші? Все ж такі – ні! Здається, що грошові подарунки доволі часто стають крапкою неповернення до теплих та довірливих стосунків. У такого «подарунку» немає душі, свого особистого ставлення, це проста підміна.

Обрати подарунок - це мистецтво. І є просте, і, водночас, влучне рішення – це придбати подарунковий сертифікат. Подарункові сертифікати магазину «Читайка» – завжди найяскравіше враження для наших вчителів та вихователів! Це повага, інтелігентність, гармонійність відносин.

Подарунковий сертифікат буде приємним сюрпризом для вчителів та вихователів, для друзів, колег або ділових партнерів. Не потрібно гадати яка книга буде найбільш корисною або які літературні уподобання у одержувача подарунка. Кожен знайде книгу для себе, обере на свій смак та інтерес!

Освіта – це небачена скарбниця,
Це сходинка до щастя на землі!
Хай ваші мрії, плани – все здійсниться!
Зі святом, наші любі вчителі!

Спеціальна пропозиція в книгарні та інтернет-магазині Читайка, що діє з 22 вересня по 6 жовтня!

Придбай сертифікат (або декілька сертифікатів) на суму 1000 грн. та отримай у подарунок книгу Андрія Антоненко «РАЗВИТИЕ ИЗ ЦЕНТРА». Це книга українського бізнесмена, котрий працює у галузі архітектури та будівництва. Андрій має шалений графік роботи та велику кількість проектів. Пережив вигорання та нестачу енергії на щоденні задачі. Отже ця книга стане гарною допомогою для класного керівника, або улюбленого вихователя ваших дітей!

А якщо придбати сертифікат (або декілька сертифікатів) на суму 2000 грн. - ми із задоволенням подаруємо вам не тільки книгу Андрія Антоненко «РАЗВИТИЕ ИЗ ЦЕНТРА», а й сертифікат на суму 100 грн.

Тож придбайте подарунковий сертифікат та даруйте враження та емоції!

  • Подарунковий сертифікат від ЧИТАЙКИ - це доречно до будь-якого свята.
  • Подарунковий сертифікат від ЧИТАЙКИ - це елегантне рішення.
  • Подарунковий сертифікат від ЧИТАЙКИ - це різні номінали.
  • Подарунковий сертифікат від ЧИТАЙКИ - це, в решті решт, здійснення бажаннь!

Вам буде теж цікаво

Цікаві та унікальні дрібниці для оформлення подарунків