Московська отрута - Дмитро Донцов (арт.50167)

Нет в наличии
Цена: 73,00 ₴

До книги увійшли тексти, в яких автор досліджує глибинну сутність та джерела московського імперіалізму та наслідки його діянь. Один з най прискіпливіших дослідників татаромосковщини дає відповіді на запитання, актуальні й сьогодні. «Російський хижак – вчора і нині», «Своя традиція або – чужий кий», «За яку Україну?», «Душа москаля», «Видиво большевизму у Достоєвського», «В. Лєнін», Від держиморди царського до большевицького» - ось назви деяких творів, котрі увійшли до збірки. Також упорядник помістив до книги статтю Євгена Маланюка «Дмитро Донцов», написану з нагоди 75-ліття Донцова.

«Пропонована збірка творів доктора Дмитра Донцова покликана допомогти українцям «виригнути з наших мозків намул неволі, а з серця – московську отруту. Донцов має на увазі ту московську отруту «з московської чаші», про яку писав ще Шевченко і яка досі затруює свідомість і паралізує волю українців, засліплює нам очі і затуплює наш мозок», - зазначає в передмові упорядник книги Віктор Рог.

Коли йдеться про Росію, то ніхто, напевно, краще Донцова, не зумів розгледіти за яскравими масками і дешевими декораціями, котрі мінялися залежно від обставин і потреб, незмінну імперсько-галапасницьку сутність, той споконвічний московський дух, розкладаючий сморід якого ми відчуваємо і сьогодні.

Донцов добре бачив не лише той галасливий балаган, який настирливо пропонували кремлівські режисери глядачам "вистави", він дивився поза куліси, добре знав режисерів і тому на питання "Чи вовк у бабусиному очіпку залишається вовком, чи стає бабусею?" – давав Донцов однозначну відповідь. І цю відповідь зацікавлений читач знайде в книзі, з котрою наполегливо рекомендуємо ознайомитись всім, хто переймається долею України тепер і в майбутньому.  

  • ISBN978-9-66163-554-7
  • Формат130x200мм
  • ЯзыкУкраинский
  • Колличество страниц296
  • ДоступностьНет в наличии
  • ПереплетТвердый
  • Год2015
  • Возрастная группаNo age group
Напишите ваш собственный отзыв
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы. Пожалкйста авторизуйтесь или создайте аккаунт
Лучшие предложения по теме