Теплі історії до кави

Параметр оценки:
94% of 100
Есть в наличии
130,00 ₴
Оформить заказ в 1 клик
  • ДоступностьЕсть в наличии
  • Колличество страниц168
  • Формат145x215мм
  • НовинкаНет
  • ISBN978-966-2665-20-8
  • EAN9789662665208
  • Специальное предложениеНет

Купуй комплект з 5-ти книг і заощаджуй 5%!
 
Тернопільська письменниця Надія Гербіш перемогла у європейському конкурсі "Книга року", який відбувся у Будапешті. Представляла тернопільчанка збірку оповідань "Теплі історії до кави ".

Герої цих невеличких новел - прості жителі звичайних містечок; загублені, знайдені, закохані, замислені, умільці надихати й такі, що за клапоть натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави. У кожного з них є старі, улюблені горнятка, на дні яких і збереглися ці історії. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки й віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.

Книга стане в нагоді усім шанувальникам розміреної романтики, ви не знайдете в ній шаленого виру почуттів та пристрасті. На її сторінках читачеві відкривається чиста романтика, а читаючи її ви гарантовано відпочинете як духом, так і тілом.
 

Надійка Ге́рбіш (12 грудня 1987, Збараж) — українська письменниця, журналістка, перекладачка.  Велику відомість та популярність здобула після видання книжок «Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду». Книжку «Теплі історії до кави» високо оцінили на Львівському форумі книговидавців, також ця книжка здобула перше місце в рейтингу «Топ-20» мережі книгарень «Є». На європейському християнському форумі видавців Marketsquare Europe, що відбувся у Будапешті в жовтні 2012 року, вона здобула нагороду «2012 European Christian Book of the Year».

Напишите ваш собственный отзыв
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы. Пожалкйста авторизуйтесь или создайте аккаунт
Лучшие предложения по теме