Фото-звіт зі свята "День хлопчиків або Хлопчаче щастя"

На Андріївському узвозі,  в галереї "Совіарт" відбулося свято для усієї сім'ї «День хлопчиків або Хлопчаче щастя».


Виставка «День хлопчиків» - своєрідний екскурс по світу уяви, практичний путівник кращими зразками японського та українського мистецтва.
За 5 виставочних днів, кожен з яких представляв собою тематичні свята, гості встигли познайомитися з технікою виготовлення орігамі, ляльки-самурая, гербів японських родів, прийняли участь у майстер-класах та придбати новорічні книжки.


28.11 – 1 день: «День карпа»
Зустріч з витворами мистецтва різних художників: живописців, керамістів, майстрів батіку, лялькарів, хенд-мейдерів. Майстер-класи з професіоналами-художниками.  Екскурсії про традиції «Свята хлопчиків в Японії» від Українсько Японського Центру. Виступ «Аромат хризантем» та майстер-клас від Гімназії східних мов Малої Академії наук. Промо-фільм про Японію.

29.11 – 2 день: «День дракона»
Знайомство з мистецтвом орігамі «Тисяча журавлів щастя» із Гімназією східних мов.
Демонстрація та навчання фурошікі – японській майстерності загортання. Майстер-клас із розпису від українських майстрів та багато іншого.

30.11 – 3 день: «День дітей»
Майстер-класи з каліграфії, оігамі, фурошікі від майстрів Україно Японського Центру. Малювання карпа-дракона. Демонстрація промо-фільма про Японію. Створення ікебани. Презентація японського календаря для дітей на 2013 рік.

01.12 – 4 день: «Хлопчаче щастя»
Знайомство із школою Айкідо, демонстрація від самих юних бійців школи східних єдиноборств. Дегустація печива з передбаченнями. Екскурсійна та анімаційна програма по експозиції виставки «Світ Японії очима українських художників». Майстер-класи з традиційних японських мистецтв: каліграфії, орігамі, фурошікі. А також різноманітні майстер-класси від українських майстрів, такі як прикраси з войлоку та створення керамічних квітів.

02.12 – 5 день: «Як карп перетворюється на дракона!»
Зустріч досвідчених бійців школи Айкідо. Майстер-класи з традиційних японських мистецтв: каліграфії, орігамі, фурошікі, створення ікебани. Демонстраційні бої. Дегустація печива з передбаченням. Екскурсійна та анімаційна програма по експозиції виставки «Світ Японії очима українських художників».
Демонстрація промо-фільму про Японію.

Фото-звіт зі свята: