Всеукраїнський рух «100 книжок для сільських бібліотек»

100 книжок для сільської бібліотеки - це соціальний проект, започаткований в лютому 2012 року Мілою Іванцовою з метою поповнити спорожнілі фонди сільських бібліотек, де є зацікавлені читачі та ініціативні бібліотекарі, але немає книжок.

 - Чому 100 книжок?" - запитаєте ви.

- Ну, хоча би сто. Бо це вже на сто більше, ніж нічого! А як зберемо ще більше - то й чудово!"- відповість Міла Іванцова, ініціатор проекту.

Книжковий магазин "Читайка" першим долучився до збору книжок в Києві та підтримав акцію. З лютого 2012 року в нашому магазині на Петрівці ви можете знайти ось такий чемоданчик для збору книг:

 

До 23 серпня 2013 року ми збираємо книжки для бібліотек:

1) 15041 Чернігівська обл., Ріпкінський район, смт Любеч, вул. Перемоги 8, бібліотека
2) 17000 Чернігівська обл. Козелецький р-н, с.Лихолітки, бібліотека
3) 22113 Вінницька обл, Козятинський р-н, с. Вовчинець, вул. Леніна, 54 бібліотека

4) с.Крупець Радивилівського району Рівненської області, бібліотека
5) 39112 с. Хорішки
, Козельщинський район, Полтавська область, бібліотека

Бібліотеки потребують сучасну українську та зарубіжну літературу, також обмаль творів за шкільною програмою. Ми будемо вдячні за будь-який вклад у всеукраїнський рух!

Завдяки проекту  «100 книжок для сільської бібліотеки» книжки вже отримали:

Першою в рамках акції отримала книжки бібліотека села Михайло-Коцюбинського. Починаючи з лютого 2012 було відправлено по 200–300 книжок у 24 сільські бібліотеки Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Вінницької, Харківської, Херсонської області.
•    з Києва у 8 бібліотек: с. Михайло-Коцюбинське (Чернігівська обл), р.центр Кобеляки, р.центр Козельщина, с. Бродщина, с. Шенгури, с. Морози (Полтавська обл.), с. Гірка Полонка (Волинська обл.), м. Христинівка (Черкаська обл.), с. Мощун (Київська обл.), Нові Петрівці (Київська обл.), с.Колоденка (Рівненська обл.), с.Дубечне (Волинська обл, Старовижівський р-н)
•    Одеси у 5 бібліотек — колонія № 51 в Одесі, дві бібліотеки смт Іванівка, с. Петродолинське (Одеська обл.), с. Новопавлівка (Херсонська обл.),
•    з Вінниці в с. Юрівка, (Козятинського району Вінницької обл.).
•    з Харкова в с. Сковородинівка (Золочівського р-ну Харківської обл.)
•    зі Львова в Будинок престарілих у Львові, в с. Нижаковичі Старосамбірського р-ну, м. Добромиль, с. Мигове, с. Біле Перемишлянського р-ну, с.Солянуватка та Княжпіль Старосамбірського р-ну, м.Добромиль (бібліотека для дорослих)
.

   

   Нові Петрівці Київської обл.             Дубечненська бібліотека, Волинь      Дубаневицька школа, Львівщина

                 Ірпінь, Київська обл                                                   с. Бродщина на Полтавщині

Відео-звернення письменниці Міли Іванцової:

 

Якщо Ви маєте книжки, що вже прочитали чи книги, які хотіли б подарувати бібліотекам, приносьте їх до нашого магазину на Петрівці. Особливо цінується сучасна українська, європейська література та дитячі книжки. Саме цієї літератури не вистачає у сільських бібліотеках України.


Детально про події проекту читайте на сторінці "100 книжок для сільської бібліотеки" на Facebook.

 

 

Читайка - життя з книгою!