Найкращі книги ХХ ювілейного Форуму Видавців в «Читайці»!

10-15 вересня літературне життя України сконцентровано у місті Львів. Адже там відбувається ХХ Форум Видавців!

ХХ ФОРУМ ВИДАВЦІВ У ФАКТАХ:

1.    КНИГИ. Учасники представлять більше 100 000 різноманітних книжок, із них  10 000 – нові видання.
2.    УЧАСНИКИ. 711 зареєстрованих учасників, в т.ч. 362 письменників та поетів, 220 стендів видавців, 250 автограф-сесій. Очікуване число відвідувачів Форуму - 50 000 чол.
3.   ПОДІЇ.  700 заходів (свою улюблену подію, читання, презентацію, дискусію, автограф-сесію, перформанс – знайядіть на сайті Форуму видавців)
4.    ПРЕМІЯ. Урочиста церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2013» відбудеться 12 вересня 2013 р.
5    ЗАХОДИ. В рамках Форуму відбудуться Фестиваль ТРАНСЛІТ, Фестиваль «КОНТЕКСТ-2, 9-та Молода Республіка Поетів та Ніч поезії та музики нон-стоп.
6.   У ФОКУСІ. Фокусна тема Форуму – «Жінка у світі, що змінюється». Організаторів надихнула письменниця Ольга Кобилянська (1863–1942 рр.), яку називають першою українською феміністкою.

Бажаєте тримати руку на пульсі української літератури?  Ознайомтесь із новинками ювілейного ХХ-го Форуму Видавців!+ Новинки +

                            
Люко Дашвар

 На запах м'яса

Людина — це хижак. Але, на відміну від тваринного світу, наше сучасне життя має своє «м’ясо». Жага до багатства, влади, примарного благополуччя, бажання мати більше, ніж тобі потрібно, — все це м’ясо. Потяг до нього йде з самого низу людської натури.Сюжет розгортається навколо дівчини Майі, яка захотіла втекти від гонитви за химерним та покинути «тваринний» світ. Саме на загубленому хуторі, серед щирих почуттів і давніх легенд, вона знову повірила в себе. Повірила, що можна жити не заради себе чи якоїсь примхи, а жити заради життя. Але чи надовго це? Адже потяг до м’яса неможливо заглушити, і спрага до «красивого життя», наче голод, висотує з тебе всі сили, вмовляє повернутися до міста і забрати те, що тобі належить...

Купить

 

Макс Кідрук
  Твердиня

Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П'ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти?
Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертався живим...

БУКТРЕЙЛЕР

 

Купить

 

Ірен Роздобудько

 ЛСД. Ліцей слухняних дружин

 Новий роман Ірен Роздобудько - це історія про заклад, в якому за певну суму можна знайти собі слухняну, покірну та люблячу дружину. 

Учениця ліцею знайомиться з саксофоністом, який випадково потрапив до їхнього закладу, коли відбувалось розслідування вбивства однієї з вихованок. Саме цей чоловік відкриває їй очі на те, чому їх навчали. Намагаючись відборонити свою свободу, вона втікає з закладу й опиняється на вулиці, до якої зовсім не пристосована. Тут і починаються її пригоди — чи зможе вона вижити в світі, до якого не пристосована?

Купить

 

 

Наталка Сняданко

 Фрау Мюллер не налаштована платити більше


Це історія двох подруг дитинства, що вирушили до Берліну у пошуках кращої долі.  Соломія та Христина завжди ділили і радощі, і негаразди на двох. Мабуть їх історія і мала б хепі-енд, якби не одне коротке повідомлення кримінальної хроніки у ранковій газеті… 

Любовний трикутник, драйвовий Берлін, прості людські переживання, пошуки кращого життя і пошуки себе — усе це в новому романі Наталки Сняданко!

Купить

     

Любко Дереш

 Остання любов Асури Махараджа

  На мові санскриту "Асура" означає - демон, а "Махарадж" - повелитель. Це історія про демона, молодого науковця з інших, нижніх світів, який раптом виявив, що він закохався. Оскільки це для демонів не характерно, він починає як науковець досліджувати це почуття. Вирішує приїхати на Землю і запропонувати руку і серце дівчині, в яку він закохався. З цього й починаються його пригоди і перетворення.

ФРАГМЕНТ ТВОРУ

 

 

Любко Дереш

 Миротворець

Збірка складається з 2 повістей та 1 оповідання. Це історії молодого аспіранта Віденського університету Стефана Лянґе, науковця та філософа Роберта Оппенгеймера та, здавалось би, щасливого жителя Єгипту, який раптом усвідомлює, що хоче втекти від власного життя...

Мені часом здається, що література існує для того, аби приносити утихомирення − поміж людей, всередину серця, крізь пожежу почуттів. Це книга для тих, хто сидить у вогні. Для тих, хто не спить уночі й засинає, коли всі інші прокидаються. Для тих, хто чекає на світанок душі й прохолоду вмиротворення.
Любко Дереш

Марія Матіос

 Черевички для Божої Матері

СЮЖЕТ

Повість "Черевички Божої Матері" – трагічна буковинська історія червня-липня 1941 року. Головна героїня Іванка Борсук (яка перекочувала зі сторінок повісті "Москалиця") у свої 12 років розуміє найголовніше: що є Добро і що є Зло.

Марія Матіос вкотре описує особливу драму людини 20 століття на території, яку історик Тімоті Снайдер назвав "кривавими землями". Читач знайде в книзі безліч інформації про гуцульські вірування, народні традиції і психологію людини.

Юрко Іздрик  Після прози

Після прози» – найповніша добірка поетичного доробку Юрія Іздрика, написаного впродовж останніх 20-ти років. В ній читач знайде і «перехідні» у стосунку до прози верлібри, і ритмізовані нариси, і традиційну римовану поезію.

 «…а людина як людина – це така собі машина

маса м’яса трохи нервів часом спить а часом їсть

пролітає як фанера попри касу без причини

кличе маму миє раму риє яму сіє злість...

Купить

А доки на Книжковому Форумі у Львові відбуваються презентації мега-новинок найпопулярніших українських письменників, ми приймаємо на них попередні замовлення!

Новинки «На запах м'яса» Люко Дашвар, «Твердиня» Макса Кідрука, «ЛСД» Ірен Роздобудько, «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» Наталки Сняданко та «Після прози» Іздрика вже чекають на своїх читачів на полицях книгарні «Читайка»!

Новинки від Любко Дереша, Марії Матіос та інших очікуємо після 19 вересня. Оформити попереднє замовлення та отримати 5% знижки на майбутню покупку Ви можете, зателефонувавши за номером (044) 351-14-99 або написавши на електронну скриньку [email protected]  листа із назвою книги, ПІБ та номером телефону. Як тільки книга з'явиться у продажу, ви першими дізнаєтесь про це. 

 

Читайка - життя з книгою!