Гра Ендера: читати книгу чи дивитись екранізацію?

Прихильникам якісної фантастики вже кілька десятиліть відоме прізвище Орсона Карда.


«Гра Ендера» — абсолютний шедевр сучасної фантастики та рідкісний випадок в історіх жанру, коли роман завойовує одразу 2 найвищі фантастичні нагороди — премії «Х’юго» та «Неб’юл», тобто отримав і читацьке, і письменницьке визнання. Вперше опубліковано в 1985 році.

 

Жанр: фантастика
Місце подій: Земля, відкритий космос
Час: недалеке майбутнє (2135 рік)
Вік читача: будь-який


ТРИ СЛОВА ПРО РОМАН: життєвий, динамічний, захоплюючий.

СЮЖЕТ:
На Землі народжується геній. Дитина, якій судилося врятувати людство.
Ім’я його – Ендрю Віггін, або Ендер.  Він має звичайну сім’ю: маму, тата, брата Пітера та сестру Валентину. Ендрю ще дитиною вступає до спеціально створеної бойової школи, де його навчають військовому мистецтву та готують до служби в Міжнародному флоті Землі. В школі навчаються лише найталановитіші учні.

 

grа-endera

 

Блискучий розум, сила волі та принциповість Ендрю дозволяють йому завоювати авторитет однокурсників. Час минає, герої зростають і їх починають хвилювати зовсім дорослі проблеми. Заздрість та ненависть спонукає командирів інших підрозділів змовитись проти Ендера. На боці героя лишаються його вірні друзі Алаї, Шен, Дінк, Петра.

Ким він вийде із цієї «битви»: переможцем чи переможеним?

Людству на Землі загрожує знищення. Уже понад 70 років точиться війна між прибульцями-жукерами та землянами. Відбулось уже два вторгнення. Надії на порятунок тануть...

 

Цей роман був би не ідеальним, якби автор пішов уже протореним шляхом і продовжив писати про життя майбутнього полководця Ендера. В середині книги акцент зміщується на події, що відбуваються на Землі. А саме на війну між альянсами таких надмогутніх держав як Росія, Англія, Франція. Таким чином, читачів чекають не лише галактичні війни, а й міждержавні.

 

ender

 

ОСОБЛИВОСТІ КНИГИ:
Орсон  Кард, автор книги, рухається до цілі роману прямо, але розумно. Читач не розуміє, куди його ведуть аж до самого фіналу. А фінал вразить вибагливого читача неочікуваністю!
Варто зауважити, що в тексті немає жодного епізоду, який би «розтягував» сюжет.


В «фантастичних» книжкових рейтингах «Гра Ендера» незмінно потрапляє в п’ятірку кращих, залишаючи позаду таких гігантів фантастики, як Айзек Азімов, Артур Кларк, Рей Бредбері та інші.

igra_endera

ЕКРАНІЗАЦІЯ
7 листопада в Україні відбудеться перша презентація фільму за книгою «Гра Ендера»

Навчанням дітей займається полковник Графф у виконанні Гарісона Форда. За словами Форда, йому сподобалось, що фільм не просто розповідає історію молодої людини, яка стикається із труднощами, а дає своєрідну інструкцію до дії. А також підказує спосіб правильного спілкування із дорослими, в особливості, з батьками.


Книгу можна придбати російською мовою та українською мовами.

АКЦІЯ!

При покупці книги"Гра Ендера" - квиток до кінотеатру на екранізацію у подарунок!

Акція діє для жителів Києва та Харкова. Кінотеатр – Kronverk Cinema.

Квитком можна скористатися у будь-який день з 14 листопада до 4 грудня 2013 року. Графік кіносеансів дивіться незабаром на сайті (фільм ще не вийшов у прокат). Кількість квитків обмежена.

Деталі за телефоном (044) 351-14-99.


Читайте книгу – дивіться фільм!