10 лекторів 20 занять 30 письменників: новий лекторій від Центру літературної освіти

19 листопада у Києві стартує лекторій “Ключові постаті української літератури: сучасний погляд”. Програма складається з 20 лекцій про творців української літератури від часів Сковороди до наших днів.

Іван Котляревський, Тарас Шевченко, Микола Куліш, Леся Українка, Іван Франко, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Володимир Винниченко, Василь Стус, Юрій Яновський, Михайль Семенко: ким були насправді? як вплинули на український літпроцес? чому їхня творчість і досі гостро актуальна? Лектори проаналізують головні твори класиків, літературний побут епохи, їх новаторство, вплив на літературний процес та паралелі з сучасністю.
 
Лекторій стартує 19 листопада і триватиме 4 тижні. Заняття будуть проходити у Музеї книги та друкарства України, а також у приміщенні видавництва „Смолоскип”.
Реєстрація учасників триває до 17 листопада включно.
 
 
Історик Ярослав Грицак, телеведучий Юрій Макаров, видавець Ростислав Семків, літературознавці Володимир Панченко та Леонід Ушкалов, критики Елеонора Соловей та Ярина Цимбал, письменники Сергій Іванюк та Олег Коцарев, культуролог Віра Балдинюк змусять вас по-новому поглянути на відомі зі шкільної парти постаті української літератури!


Детальніше з ПРОГРАМОЮ лекторію, інформацією про лекторів, а також умовами участі у проекті читайте за посиланням.