В українських школах виховують мрійників!


Українська сучасна дитяча література поступово проторює собі місце у шкільній програмі.

 

Нарешті твори Сашка Дерманського рекомендувало Міністерство освіти України для читання в молодшій і середній школі.  Про них ми і розповімо детальніше!

 

Письменник: Сашко Дерманський

Категорія – фантастика
Вік основної аудиторії – 7-12 років
Жанр – пригодницькі казки
Мова видання – українська


 

 

В молодшій школі вивчають наступні книги:

 

Відопрезентація:

 


Уривок з книги:

 

 – Бабуню, а що це воно за гроші?
– Це такі папірці, Ончику. За них люди отримують від інших людей все, що потрібно для життя.
– Бабуню, але ж у нас немає грошей, однак ми й без них маємо все, що нам треба: небо блакитне, сонечко тепле, поживу смачну... Нам усе це земля дає, і без якихось там грошей. А що іще потрібно, аби жити, бабусю?
– Ну, може, ще друзі потрібні, кохання...
– А хіба це можна мати за гроші?
– Ні, Ончику, справжню дружбу і справжнє кохання – не можна.
– То для чого ж тоді їм гроші? Не розумію.
– І я не розумію, – зізналася бабуся. – Людей важко зрозуміти. Дивні вони» (С.28-29, книга "Бабуся оголошує війну").В середній школі вивчають:

 

 

 ПРО ПИСЬМЕННИКАНародився 1976 р. у м. Києві. Закінчив факультет української філології НПУ ім. М. Драгоманова у Києві. Викладає українську мову та літературу у Київському технікумі електронних приладів, а також працює літературним редактором дитячого журналу «Стежка».  Лауреат Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» – 2003, 2004, дипломант Міжнародної асамблеї фантастів «Портал» (2006). Автор 10 дитячих книг.


 

Книги для дітей повинні бути такими, щоб їх хотілося читати. Вони повинні бути цікавими, добрими, веселими. А вже через показ нестандартних ситуацій запропонувати дитині різні рішення, дії і вчинки.

А юний читач зробить висновок, відрізнить добро від зла і збагатиться потрібним, хоч і абстрактним, досвідом.

 

 

 

Якщо порівнювати творчість Дерманського із кимсь з класиків, на думку спадають Астрід Ліндгрен, Алан Мілн та Отфрід Прослейр, відомі казкарі світу.  Книги читаються легко, кожен невеликий розділ цікавий сам по собі й підігріває цікавість: а що ж буде далі? Отже навіть тим дітям, які рідко читають, буде цікаво! 

 

Відкрийте його і ви для своєї дитини!

Придбати книги можна за телефоном (044) 351-14-99 або оформивши замовлення на сайті: 

 ДОВІДКА


 

 

Надруковано і видано ці казкові книжки на Вінничині у видавництві  «ТЕЗА». 

 

Це видавництво відоме насамперед завдяки якісним виданням світових бестселерів та новинок української сучасної літератури для дітей та юнацтва!  У «Тезі» друкуються відомі українські дитячі письменники Леся Вороніна, Марина і Сергій Дяченки, Марина Павленко ну і, звичайно ж, Сашко Дерманський. Також завдяки їм світ побачив український переклад творів Корнелії Функе та Кристини Нестлінґер, Клауса Гаґерупа (серія про Маркуса) і Марії Парр.


Переглянути інші дитячі книги видавництва "Теза"