Довгоочікувані пригоди Маленького принца


«Пустеля прекрасна тому, що за пісками в ній приховані джерела»

 

 

Пречудова новина від «Читайки» - нарешті у продажу з’явиться унікальне видання твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц» від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»! 

 

 

«Маленький принц» - це повість, що заслужено вважається одним з найгеніальніших і найпроникливіших літературних творів 20-го століття.  У виданні від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» захоплююча історія Сент-Екзюпері отримує нове обличчя.

 

Завдяки поєднанню розкішних ілюстрацій Владислава Єрка із найзнаковішими ілюстраціями самого Сент-Екзюпері, читачі зможуть відчути усю зворушливість та глибину геніальної повісті французького письменника.

 

 

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» створює книжки «для малят від 2 до 102». І ця книжка не є вийнятком. Вона буде цікава як дітлахам, так і дорослим, що не втратили мрії і вірять у справжню любов та дружбу =) 

 

8 жовтня 2015 року в Україні відбудеться прем'єра анімаційного фільму за мотивами книги «Маленький принц». Ось трейлер: Видання «Маленького принцу» планувалося до друку ще з 2007 року, а перший його тираж розібрали за лічені дні.  Тож, якщо Ви бажаєте зробити приємний подарунок, або ж шукаєте гарну та зворушливу книжку для себе - ПОСПІШАЙТЕ зробити замовлення на нашому сайті, або завітайте до нашої крамниці на Петрівці!


 

«Маленький принц справді існував, ось вам докази: він був славний, він сміявся і хотів баранця, а як тобі хочеться баранця, то ти існуєш»