25 квітня зробимо Україну чистою!

 

25 квітня 2015 року відбудеться п'ята щорічна екологічна акція «Зробимо Україну чистою – 2015». Приєднуйтесь! 

 

Уявіть, що прийшло літо. Ви виходите з дому йдете у найближчий скверик, сідаєте на травичку під деревом, відкриваєте книжку улюбленого автора (неодмінно куплену у Читайці) і релаксуєте, набираючись сил від матінки природи… Мрія? Можливо! 

Адже, на жаль, далеко не всі сквери та парки України готові до відпочинку. Прийшла весна і разом з травичкою ми бачимо купи сміття та недопалків. 

 

 

Акцію «Зробимо Україну чистою! - 2015» проводить молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!».


Це частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.


Всеукраїнській екологічний фестиваль відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00. Щоб взяти участь, прийдіть о 10:00 до найближчого парку, скверу чи свого улюбленого місця для проведення травневих свят, узявши рукавички та пакет для сміття, і приберіть його. А щоб це заняття було не лише корисним, а й веселим - запросіть друзів! :) 


Книжковий магазин Читайка приймає участь в акціях проекту «Зробимо Україну Чистою!» вже 3 роки. І можемо запевнити, що жодного політичного чи комерційного характеру ці акції не несуть. 

 

 

 

Щоб долучитись, потрібно зареєструватись на сайті-організатора. 

 


Зустрінемось у парку!