Що віддав - то твоє!

 

Читайка на Петрівці приєдналась до проекту «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» від Фундації Дарини Жолдак та стала пунктом збору дитячих книжок на книжковому ринку "Петрівка", м. Київ.

Звільни шафу!  Допоможи селу!Умови проведення збору книг:

1.  Проект «100 000 книжок для сільських бібліотек» має на меті зібрати дитячі книжки та оперативно передати їх до українських сільських бібліотек. При цьому, тим, хто приноситиме книжки, не потрібно буде витрачати час на пошуки бібліотек, виготовлення коробок, доставку та інші організаційні витрати).

 

2. Збираємо художню дитячу літературу 2000–2014 років випуску, щоби діти змогли отримати якісні й цікаві видання.  Приносьте до книжкового магазину "Читайка" на Петрівці видання, з яких вже "виросли" ваші діти та літературу, якої вам не шкода на потреби сільських бібліотек.  Спеціальна коробка знаходиться біля входу в книгарню. 

«100 тисяч книжок для сільських бібліотек»

3. Книги збираємо з 2 по 30 квітня 2015 року.

«100 тисяч книжок для сільських бібліотек»

4. Після 30 квітня працівники «Нової пошти» заберуть книги з магазину "Читайка" та доставлять їх до бібліотек, що потребують книжкової допомоги. 

«100 тисяч книжок для сільських бібліотек»

 

Всі фото, релізи та іншу цікаву інформацію про проект шукайте на сайті 100books.kanalukraina.tv


 

 

Що віддав, то твоє!

 

Будуємо книжкову вежу в рамках акції "100 тисяч книг для сільських бібліотек":) Здається, в нас вийде побудувати набагат...

Posted by Фундація Дарини Жолдак on 14 Апрель 2015 г.