Шах і мат, Чарівний сад!

 

Доброго дня, дорогі читачі!

 

Сучасний темп життя забирає багато сил та енергії виснажує нас морально та фізично.  Зараз навіть дитина скаже, що таке стрес і яку шкоду він наносить нашому організму та самопочуттю.


Але ми з Вами вже знайшли дуже оригінальний метод боротьби з цим страшком! :)

 


Розмальовки Джоанни Басфорд міцно зайняли позицію оборони від стресу та нудьги.  Розмальовуючи сторіночки з безліччю фантастичних мотивів, ми забуваємо про свої проблеми та стаємо легкими й безтурботними :). 


Не хвилюйтеся, якщо Ваші «Чарівний сад» та «Зачарований ліс»  вже мають всі барви райдуги, в нас є не менш цікаві альтернативи, що допоможуть Вам позбутися стресу та зберегти внутрішню гармонію!  Ми маємо чудову новину для прихильників Джоанни Басфорд, але про це трішки пізніше :)

 

 

 

Коли над головою нависли хмари із думок, Ви будете залишатись спокійними та натхненними, розмальовуючи «Барвистий світ» від Мілли Маротти. Картинки в ній різні: від дерев і метеликів до хамелеонів і оленів. Щастя в простих речах! 

 

 

 

Вивчайте стиль ар-нуво та традиційні мексиканські орнаменти за допомогою розмальовок від російського видавництва "Клевер"!   В кожній книзі по 32 сторінки з малюнками будівель, костюмів, предметів побуту тощо. Особливо сподобається, якщо Вам не більше 11 років ;-) 

 

 

 

Художник Стів Мак-Доналд створив вражаючі образи з різних куточків світу – від Нью-Йорка, Лондона  Парижа й Амстердама до Стамбула, Токіо, Гвадалахари чи Ріо-де-Жанейро. Зустрічайте «Дивовижні міста»!


 Тепер в розмальовки можна загортатись, наче в ковдру, або ж вішати на стіну замість шпалер. Зустрічайте розмальовки ХХL від українського бренду O'Kroshka


 

 

А тепер ми розповімо про те, про що не змогли змовчати…


Джоанна Басфорт готується представити нову розмальовку «Загублений океан»!  Українською мовою вона з'явиться в продажу 1 грудня.  На нас чекає безліч морських тваринок, які  так і просяться щоб їм додали кольору! :) 

 

 

Вище Ви побачили роботи іноземних майстрів -  із Шотландії, Англії, Росії, Канади, США та інших. А от розмальовку українського майстра ми ще не мали честі бачити своїми очима.  До цього моменту. 

 

Раді предствити вам першу розмальовку, створену українським майстром!  Хіба ж вона не прекрасна?   


Розмальовку створила харківська художниця Олеся Вакуленко за мотивами українського декоративного розпису.  Зустрічайте на полицях "Читайки" з 14-го листопада!  А оформивши попереднє замовлення на сайті, зможете придбати її з додатковою знижкою 5%. 

 

 

 

Фантазуйте! Мрійте! Розмальовуйте!

Щиро Ваша, команда «Читайка»