Гід дитячих подарунків на Новий рік: обирай своїм!


Хоу-хоу-хоу! Книжковий магазин "Читайка" підготував ПОДАРУНКОВИЙ ГІД для дітей будь-якого віку та інтересів!  Користуйтеся підказками та обирайте для свого малюка найкраще з кращого. 

 

 

 


 Для найменших дітлахів   

 Чуковський, Маршак, Сутєєв та Барто – золота четвірка авторів для малят! Але що читати, якщо  «У меня зазвонил телефон…» вже зачитано до дірок?   Обирайте  історії з простим сюжетом. Розширюйте горизонти дитини новими кольорами, тваринами, предметами, персонажами! 

І, звичайно ж, читайте казки та вірші з виразними інтонаціями :) 

 

 

   Для дошкільнят 

 

   

Трирічні діти дуже люблять історію про дружбу, хоробрість та доброту. Це незамінні якості в дитячому садку та подорожах з батьками! Невтрачайте можливості про них поговорити та почитати! 


Раджу надати перевагу книжкам:

- з великим розміром букв;

- з великою кількістю ілюстрацій;

- з інтерактивними та розвиваючими елементами.


В нашій добірці надзвичайно добрі, гарно ілюстровані та коротенькі оповідки про Новий Рік, День св. Миколая та Різдво Христове!

 

 

 

 

 

Для учнів молодшої школи 


 

 

Аби у дітвори (6-9 років( було ще більше цікавих та корисних заннять на канікулах, я склав цікаву добірку книг-подарунків!  

Серед них: карколомні пригоди, фантастичні історії, детективні розслідування, енциклопедія юного фокусника та комплекти для створення прикрас власними руками!  


 

 


 


 


Для учнів середньої школи


 

    

  Непроста задача - обрати для підлітка новорічний подарунок... (чухаю потилицю).

  Пам♥ятаєте як в КВН було?  «Что дети просят сейчас? Ай-фон, ай-под, ай-пад… Ай, как же все это дорого для родителей!»  :)  Сьогодні я раджу Вам не девайси, а книги, які цілком можуть захопити Вашого підлітка читанням і подарувати захопливе заняття на усі зимові канікули! 


Увага! Книги ретельно відібрані за рейтингами та обсягами продажу в Читайці. Тобто це ті книги, за які голосували гаманцем у 2015 році наші клієнти. Гарантуємо, що сподобається! 

 

 

 

 

 


Бажаємо вдалих покупок! :)