Даруй радість – даруй життя 2015

 

П’ять років поспіль книжковий магазин «Читайка» організовує благодійний проект «Даруй радість – даруй життя».  За цей час ми зібрали понад 50 000 гривень на медичне обладнання!  Традиційно  акція проходить напередодні новорічних свят.


Цієї зими кожен, хто купує книги в інтернет-магазині www.chytayka.com.ua та книгарні «Читайка» на Петрівці, зможе стати учасником акції «Дару радість – даруй життя»! 


5% від вартості  куплених  Вами  книжок буде перераховано на закупівлю медичного обладнання для відділення інтенсивної терапії Дитячої лікарні №1 та Васильківської міської лікарні.   Наприклад:


При замовленні на суму 100 грн, лікарня отримає 5 грн на медобладнання.

При замовленні на 200 грн, отримає 10 грн.

При замовленні на 500 грн – лікарні отримають 25 грн


На протязі благодійної акції, Ви отримуєте бонуси на наступну покупку, як і завжди.Увага!  Акція «Даруй радість  - даруй життя» проходить з 9 грудня 2015 року по 31 січня 2016.


19 грудня 2015 року з 12:00 до 18:00 в книгарні «Читайка» відбудеться марафон авторських читань для підтримки благодійного проекту.

 

Даруйте радість близьким – даруйте життя маленьким українцям!

Читайка – життя з книгою! Історія благодійних акцій «Дару радість – даруй життя»:

Благодійна акція «Даруй радість – даруй життя» – збір коштів на купівлю медичного обладнання для лікарень та госпіталів. Учасники акції – партнери книгарні «Читайка», українські письменники, журналісти, актори.  Акція мала декілька етапів. 


  • 2009 рік - «Даруй радість – даруй книгу. Збір книг для  «Отчего дома». Організація дитячого свята за участі сучасних українських письменників. 
 
  • 2010 – 2011 рр. - «Даруй радість  - даруй життя». Прийнято рішення збирати кошти для закупівлі медичного обладнання. В результаті придбали: 3 одноканальних інфузійних насоси для відділу анестезіології та інтенсивної терапії київської Дитячої лікарні №1. Також в результаті благодійного балу «Карнавалія» фонд «Мистецька скарбниця» придбав ще один двоканальний інфузійний насос! 
 
  • 2012 рік  -  «Даруй радість  - даруй життя. Благодійний збір коштів». Придбано неонатальний контур для апарату штучного дихання для відділу анестезіології та інтенсивної терапії київської Дитячої лікарні №1. 
 
  • 2013 – 2015 рр.  -  «Даруй радість  - даруй життя», продаж сувенірів (блокнот, календар, брелки) для збору коштів на купівлю обладнання для Васильківської дитячої лікарні.  Влітку 2015 року в лікарню куплені інгалятори, ваги для новонароджених, манжети для тонометру.