В день народження книжкового магазину "Читайка" розкриваємо секрети!

 

 

25 грудня 2015 року книжковий магазин “Читайка» святкує 7-й день народження! 


Якби ми щоразу, коли чуємо фразу «Я завжди мріяв/ла) працювати в книгарні…» отримували б по гривні, то на ці гроші вже можна було б усім колективом організувати пошукову експедицію за бібліотекою Ярослава Мудрого і знайти її :).   Якщо Ви теж давно мрієте отримати нашу роботу, перевірте, чи зможете вижити в світі, повному знань, добра і котиків – у світі продавців книг.

 

 

1. Наші консультанти люблять, коли до них звертаються.

 

«Чи не могли б Ви порекомендувати мені, що почитати?» - це наше найулюбленіше питання на світі!


Після цього ми просимо уточнень. Запитуємо, що читали останнім часом, що сподобалось і пропонуємо кілька варіантів на вибір.  Коли покупці їх роздивляються – це особливий вид кайфу. А коли приходять потім із вдячністю і просять порадити ще щось – це справжня, витончена насолода! 

 

 

 

2. Але консультанти не володіють здатністю читати думки!

 

Припустимо, Ви шукаєте конкретну книгу, але не памятаєте ні назви, ні імені автора, ні сюжету.

На обкладинці було щось синє і трохи зеленого. А потім виявляється, що там було щось зелене і трішки помаранчеве. Це зводить нас з розуму! Чесно.  

Іноді запити такі туманні, що навіть не загуглиш. Тому краще згадати хоч щось, навіть перекручену назву! 

Нехай це навіть буде «Як вбити пересмішника» або «100 минут одиночества».  Так звузити коло пошуків буде значно легше :).

 

 

3. Ми не проти, щоб Ви листали книжки.

 

 

Просто дивитесь книжки? Продавець це завжди помічає. Частіше всього люди "просто дивляться" книжки у відділі кулінарії, мистецтва та інших хоббі. Або листають «Книгу рекордів Гіннеса». Ми розуміємо тих, хто сьогодні не може придбати дорогу книжку і не заважаємо кілька хвилин її почитати.  

Тим більше, як можна обрати книгу, навіть не подивившись, що там всередині? 

 

 

4. Ми засмучуємося, якщо Ви лише фотографуєте книжки і йдете геть.

 

Так, останніми роками багато хто перейшов на електроносії книжок, які пропонують читати значно дешевше або й узагалі безкоштовно.  Дехто обирає книги, як і раніше, в книгарнях, а потім замовляють їх в інтернеті на російському літресі, і навіть цього не приховують. Тоді виходить, що магазин – це просто виставкова зала. 

 

 

 

 

5. Електронная книга - це не вирок!

 

Ми цінуємо тих, хто входить в особливу касту – касту тих, хто не уявляє свого життя без тактильного задоволення гортати сторінки, роздивлятись ілюстрації та вдихати запах типографської фарби :).  Але одного дня ми розпочнемо продаж і електронних книжок. Якщо Ви теж цього хочете, напишіть нам в коментарі під новиною!


 

6. Ми не любимо, коли нас обманюють і не обманюємо самі.

 

Деякі покупці купують книгу, а потім повертаються за тиждень і просять повернути за неї кошти. За пом'ятими кутиками обкладинки чи подряпинами легко охарактеризувати причину повернення – її просто вже прочитали.  

Згідно закону України про Захист прав споживачів, друковані видання обміну та поверненню не підлягають.

Звичайно ж, це не стосується випадків із поліграфічним браком або випадків (рідкісних), коли книгу брали на подарунок (і хтось із консультантів може це підтвердити) і виявилось, що її вже подарували, або іменинник ще позаторік її прочитав. Тоді ми йдемо назустріч. 

 

 


7. Книжкові злодії полюбляють альтернативну літературу.

 

Твори Чака Паланіка, Хантера Томпсона та Джека Керуака – книги номер один для крадіїв. Тому зараз у нас встановлена додаткова камера спостереження у відділі художньої літератури.  

 

 

8. Ми не просуваємо книжок, в якості яких не впевнені самі!

 

Нам не платять за розміщення книг на касі чи столах поблизу входу в книгарню. Ми самі обираємо книги для дайджестів, оглядів у блозі, постів у соц.мережах.

Головні критерії:

  • новизна;
  • шалена популярність;
  • унікальна цінність, яка обов'язково принесе користь читачам. 

 

 

 

 

9. Будь ласка, не говоріть  нам про високі ціни.

 

Ми розуміємо, що іноді не вистачає коштів на купівлю книжки. Але не хочемо це обговорювати. Так, ми теж в шоці від рівня цін та розміру пенсій.

 

Користайтесь знижками, які ми пронуємо:

- 12% на день народження та 3 дня до і після нього;

- 10% при оплаті на касі книгарні на Петрівці карткою VISA PREMIUM;

- 10% при пред'явленні «Маминої карти» на касі магазину;

- 5% на бонусний рахунок при оплаті карткою Приватбанку через термінал книгарні;

Звісно, знижки не сумуються між собою. 

 

Також кожен клієнт отримує в подарунок закладинку для книги та бонуси за кожну покупку на особистий рахунок.  Ми доставимо кур'єром чи Новою Поштою для Вас безкоштовно, якщо зробите замовлення на 350 грн.   Дешевше ми зробити книжки не можемо. Адже нам теж потрібно платити за світло, опалення, заробітну плату працівникам, розраховуватись із видавцями за книги тощо. Це бізнес,  тому ми повинні хоч щось заробляти.  

 

 

 

10. Люди працюють консультантами книгарні не через гроші.


Це однозначно робота для тих, хто справді любить читати і читає багато. Ми займаємося цим не заради грошової винагороди (повірте, з/п у нас середня по Україні), влади чи престижу. Справа в тому, що ми обожнюємо книжки і обожнюємо обговорювати їх з Вами - тими, хто також їх обожнює :). Дякуємо за те, що Ви з нами! 

Дякуємо за те, що читаєте книжки! 

 

Завжди Ваша, 

Читайка