Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими! Підбірка книг про тих, хто вижив

 

7 січня 2016 року в українських кінотеатрах стартував прокат фільму «Легенда Г'ю Гласса»), в якому головні ролі зіграли Леонардо ДіКапріо та Томас Гарді. Буквально тиждень тому в книжковому магазині "Читайка" з'явився роман, який було взято за основу фільму,  «Выживший. Роман о мести» Майкла Панке

 

 

 

 

Америка часів колоніальних завоювань, протистояння між індіанцями та браконьєрами...

Неймовірно красиво знято дику природу (прослідковуються мотиви Тарковського). Холодну воду та морозне повітря буквально відчуваєш на власній шкірі!
Індіанців показано некарикатурними.  Головному герою, Г'ю Гласу, вдалось пройти більш, ніж 300 км до найближчого поселення білих людей!  Його було поранено, він не мав при собі жодної зброї, спорядження та теплого одягу, але вижив. Висновок: суворий, чоловічий, жорсткий фільм. 

 

І фільм, і книга доповнюють одне одного та не відпускають до останньої хвилини! 


 

 

 

Книга:  «Выживший. Роман о мести» Майкл Панке.

Цікавий факт! Майкл Панке - не письменник, а посол США у Всествітній Торговій Організації. 

Жанр: книга про виживання, заснована на реальних подіях. 

Режисер: Алехандро Гонсалес Іньяріту. 

 

Як проходили зйомки фільму: 


 


Під впливом від екранізації, давайте згадаємо головні літературні пригоди, поневіряння, небезпечні подорожі, морські халепи та постапокаліптичні світи!    

 

І не важливо, де опиняється герой - в шлюпці у відкритому морі, сам-один на Марсі, чи в штучному Лабіринті. Це завжди історія про те, як подолати власні страхи, і про те, що мало вижити, - потрібно ще й лишитися Людиною. 


Адже кожному з нас потрібно час від часу читати про сильних людей, які опинились у неймовірно складних обставинах, і змогли перебороти їх будь-якою ціною. Це допомагає зрозуміти та усвідомити, як же багато ми маємо!  І як мало нам потрібно для щастя...