Проект «Даруй радість – даруй життя» 2015/2016 завершено


Вже п’ятий рік поспіль книжковий магазин «Читайка» проводить благодійну акцію «Даруй радість – даруй життя!».  Останні роки ми підтримували відділення інтенсивної терапії Дитячої лікарні №1 та Васильківської міської лікарні збором коштів на закупівлю  медичного обладнання.    За період акції 2015-2016, котра тривала майже два місяці,  ми зібрали 21 710   грн.   Зараз ми разом з лікарями підбираємо обладнання, яке зможемо придбати за зібрані кошти.

 


 

Проект «Даруй радість – даруй життя» у цифрах:

 

 19.12.2015 – благодійний марафон авторських читань за участі відомих письменників, поетів та блоггерів. Вірші та прозу читали Лада Лузіна, Міла Іванцова, Горький Лук, Ірина Тетера, Андре Де, Юлія Дика, Михайло Маргуліс, Олеся Мамчич, Ганна Демидова та Вікторія Руденок.   За шість годин марафону зібрано  9 350 грн.

   З 09.12.2015 по 31.01.2016 кожен покупець книгарні «Читайка» на Петрівці та інтернет-книгарні www.chytayka.com.ua автоматично став учасником проекту.  

5% від вартості кожної книги ми витратимо на купівлю медичного обладнання.

 Благодійний проект «Даруй радість – даруй життя» – це збір коштів на купівлю медичного обладнання для дитячих лікарень.  Акція проводиться з 2009 року і за цей час зібрано більше 80 000 гривень на медичне обладнання!


Організатор  проекту – книжковий магазин «Читайка». 

Учасники – партнери, українські письменники, журналісти, актори, видавництва. 

Історію проекту «Даруй радість – даруй життя» читайте тут

 

Даруйте радість близьким – даруйте життя маленьким українцям!