8 березня. Гід книжкових подарунків!

 

 

8 березня - це свято весни, пробудження, квітів! Природа розкриває свою красу і кожна дівчинка, дівчина, жінка розкривається назустріч мріям та надіям, наповнює світ радістю та гармонією. 


Жінка потрібно так багато всього встигати! І книги часто стають джерелом нових знань та натхення, порад щодо харчування, стилю та моди, подорожей, виховання, щастя та інших важливих в житті жінки речей.  

 

Ми впевнені, що на 8 березня чудово було б привітати знайомих жінок не лише квітами та смаколиками, а й актуальною, душевною та корисною книжкою!  Ми підібрали найкращі варіанти подарунків на різні суми:


 

 

 

до 100 гривень:

 

 

від 100 до 200 гривень:

 

 

 

від 200 до 500 гривень:

 

  

від 500 гривень:

 

 

П'ять причин замовити подарунки до 8 березня в книгарні «Читайка»:


1. Зверніться до нас за допомогою, аби підібрати актуальний подарунок: бажано вказати вік, професію, хоббі. Ми будемо раді проконсультувати і домогти обрати краще із кращого! 

2. Оперативна доставка: по Києву – протягом одного дня, Новою Поштою по Україні – протягом двох днів. 

3. Безкоштовна доставка при оформленні замовлення на 350 грн. 

4. Зручні форми оплати: готівка, через банківські реквізити,  ПРИВАТ-24 або Liqpay. 

5. При замовленні на будь-яку суму, Ви гарантовано стаєте учасником бонусної програми і на наступну покупку отримаєте бонуси!  1 бонус = 1 гривня. Точну кількість бонусів уточюйте у менеджера.  

 

 

Пропонуємо Вам неквапливо, за філіжанкою кави чи чаю, обрати книжки. А ми їх оформимо, запакуємо та доставимо потрібній людині. 

Приємних покупок