Подорожуй з книгою!

 

Доброго дня, дорогі читачі!

 

Що Ви в першу чергу візьмете у відпустку? Фотокамеру, щоб зафіксувати цікаві моменти? Запасні капці? Чи може колоду гральних карт?

Коллектив книжкового магазину «Читайка», в першу чергу вибирає яку книжечку з собою взяти.

Представляємо Вам ТОП-20 книг надихаючих на подорожі та гарно виглядаючих на селфі з пляжу :)

Позитивні емоції гарантовані!

 

 

• 1. Антон Фрідлянд «Путешествия вместо туризма»

Ця книга - нетрадиційний путівник по визначним (та не дуже) місцям, але всі вони заслуговують Вашої уваги. Автор надає нам безліч цікавих фактів про наступні країни: 

Вірменія , Грузія , Ізраїль , Індія , Йорданія , Камбоджа , Лаос , Малайзія , Непал , Таїланд , Туреччина , Узбекистан , Шрі - Ланка , а також Австрія , Болгарія , Угорщина , Данія , Іспанія , Італія , Норвегія , Польща та інші. Усього 28 країн: 14 безвізових і 14 країн Європи , де віза для українців необхідна .

 

• 2. Джером Клапка Джером «Троє у човні»

Книга, яка й досі користується популярністю серед читачів, не дивлячись на те, що вона була написана у 1889 році. Твір сповнений неперевершеним англійським гумором та вміщее в себе історичні описи регіону Темзи.


• 3. Джек Керуак «В дорозі»

Незважаючи на негативну реакцію критиків , роман став бестселером і приніс Керуаку визнання в якості автора , згодом утвердившись в статусі класики американської прози. Роман являє собою художній опис подорожі двох друзів - Сола Парадайза ( Джек Керуак ) і Діна Моріарті ( Ніл Кессіді ) - по Сполученим Штатам і Мексиці. У романі Керуак пояснює , що дорога є самим життям.

 

• 4. Ірена Карпа «Як не стати куркою»

«Це книга про те, як не боятися нового досвіду, пересувань, культурних експірієнсів, самого себе. Тут вистачає і пригод, і практичних порад, і суспільно-культурних розвідок. Починаючи від скалолазання в Ліхтенштайні за два тижні до пологів і далеко не закінчуючи поїздкою до Індії з малюками віком півтора і два з половиною роки. Можна було би попередити: «Не повторюйте в домашніх умовах», але скоріше я б написала так: «Коли вже я, розтелепа, змогла, то і ви зможете». Та й не в домашніх умовах.» Ірена Карпа


• 5. Юрій Андрухович «Лексикон інтимних міст»

У цій книзі автор розповідає нам 111 історій про стільки ж міст, у яких йому довелось пережити щасливі та не дуже пригоди. Долучайтеся до емоцій разом з Юрієм Андруховичем!


• 6. «Львів. Кава. Любов»

У збірку ввійшли історії сучасних українських авторів, які прикрасять будь-яку поїздку, до Індії чи до сусіднього міста, або може, з роботи до дому. Історії, які не про далекі зірки, а про нас з вами. Якісь вони дуже рідні, тому й сприцмаються легко.


• 7. Ірина Тетера «Киев-Нью-Йорк. Лебединая»

Кохання у Нью-Йорку, що може бути краще? Це почуття гарне в будь-якому місті, вважаємо ми з колегами. Але все ж таки, якщо марите про "Велике яблуко" і думаєте читати цю книгу чи не читати, наша відповідь - читати!


• 8. Макс Кідрук «Мексиканські хроніки» 

Ця книга про здійснення мрій! Про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

 

• 9. Элізабет Гілберт  «Їсти, молитися, кохати»

Мемуари описують подорож автора по Італії , Індії та Індонезії після розлучення з чоловіком та її відкриття під час цієї поїздки.

 

• 10. Ден Браун «Інферно»

Головний герой цього детективу намагається розгадати таємницю "Божественної комедії" Данте Аліг’єрі. Разом з ним ми подорожуємо по Флоренції.


• 11. Грегорі Девід Робертс "Шантарам"

Головний герой цієї книги - колишній наркоман і грабіжник, який втік з австралійської в'язниці, де відбував дев'ятнадцятирічний термін ув'язнення. Після деякого часу, проведеного в Австралії і Новій Зеландії, за фальшивим паспортом на ім'я Ліндсея Форда він приїжджає в Бомбей. Ні, це не керівництво, як дешево з’їздити в Індію :) Це дуже цікава книга, яка занурить Вас у світ Південної Азії.

 

• 12. Гаррі Дженнінгс «Путешественник»

Прекрасна історія про подорож венеціанського хлопця, змушує з головою зануритися у світ подорожей. Подорожуйте разом з ним від Венеції до Палестини, по Аравії, Персії, Індії і казковому Китаю. Але будьте обережні, дітям зась! 18+


• 13. Грег Мортенсон «Три чашки чая »

Історія про подолання труднощів, про життя в селах гірського Пакистану, про будівництво шкіл для дівчаток, про любов, хоробрість та доброту.

• 14. Едвард Резерфорд «Лондон» («Париж» и «Нью-Йорк»)

 Прекрасні історичні описи міст Лондону, Парижу та Нью-Йорку від майстра жанру.

 

• 15. Пітер Мейл «Французькі уроки…»

Пітер Мейл має чудову серію, яка детально познайомить Вас з життям у французькій провінції Прованс.

 

• 16, Джон Кракауер «Эверест»

Джон Кракауер – письменник, журналіст та альпініст, брав участь у сходженні на Еверест 1996 року, тоді загинуло п’ять учасників експедиції . Будучи очевидцем трагедії, Кракауер присвятив їй книгу. Моторшно, та книгу все ж варто прочитати.

 

• 17. Шеріл Стрейд «Дикая»

Автор книги вирушила в пішу подорож довжиною 1770 км . Похід Шеріл був не тільки важким , але і небезпечним, та повна небезпек пригода дозволила Шеріл кардинально змінити своє життя, знайти душевну рівновагу і гармонію .


• 18. «Travel Book. Дневник моих путешествий»

Відкривай нові місця, ризикуй, підкорюй найкрутіші вершини, лови найвищі хвилі - і не забувай писати про свої досягнення в цей щоденник!

 

• 19. Исабель Альенде «Остров в глубинах моря»

Ця книга -  історія рабині, буквально з дня її народження і до глибокої старості. Роман поділений на дві частини, життя на Сан Домінго (сучасна територія Гаїті) і життя в США. Звернено увагу на проблему рабства на території всієї Латинської Америки. Цей роман потрібно читати повільно, насолоджуючись не тільки подіями, але і стилем написання.

 

• 20. Девід Бірн «Записки велосипедиста»

Дія книги стрибає з Берліна в Стамбул, зі Стамбула в Аргентину, звідти до Маніли, в Австралію, в Лондон, в Сан - Франциско, в Нью – Йорк. Це записки з подорожей Культового музиканта і композитора Девіда Бірна, засновника знаменитої групи «Talking Heads» , а також володаря «Оскара», «Греммі» і «Золотого глобуса». Вам точно сподобається!

 

Якщо Ви маєте що порадити нам, будемо тільки вдячні. Пишіть у коментарях!

Бажаємо гарно відпочити цього літа :)