Подорожуй з книгою!

 

Доброго дня, дорогі читачі!

 

Що Ви в першу чергу візьмете у відпустку? Фотокамеру, щоб зафіксувати цікаві моменти? Запасні капці? Чи може колоду гральних карт? Коллектив книжкового магазину «Читайка» в першу чергу вибирає, яку книжечку з собою взяти.

Представляємо Вам ТОП-20 книг надихаючих на подорожі та гарно виглядаючих на селфі з пляжу :)

Позитивні емоції гарантовані!

 

1. Антон Фрідлянд «Путешествия вместо туризма»

2. Джером Клапка Джером «Троє у човні»

3. Джек Керуак «В дорозі»

4. Ірена Карпа «Як не стати куркою»

5. Юрій Андрухович «Лексикон інтимних міст»

6. «Львів. Кава. Любов»

7. Ірина Тетера «Киев-Нью-Йорк. Лебединая»

8. Макс Кідрук «Мексиканські хроніки» 

9. Элізабет Гілберт  «Їсти, молитися, кохати»

10. Ден Браун «Інферно»

11. Грегорі Девід Робертс «Шантарам»

12. Гаррі Дженнінгс «Путешественник»

13. Грег Мортенсон «Три чашки чая»

14. Едвард Резерфорд «Лондон» («Париж» и «Нью-Йорк»)

15. Пітер Мейл «Французькі уроки…»

16. Джон Кракауер «Эверест»

17. Шеріл Стрейд «Дикая»

18. «Travel Book. Дневник моих путешествий»

19. Ізабель Альєнде «Остров в глубинах моря»

20. Девід Бірн «Записки велосипедиста»


 

 

 • 1. Антон Фрідлянд «Путешествия вместо туризма»

Ця книга - нетрадиційний путівник по визначним (та не дуже) місцям, але всі вони заслуговують Вашої уваги. Автор надає нам безліч цікавих фактів про наступні країни:

Вірменія, Грузія, Ізраїль, Індія, Йорданія, Камбоджа, Лаос, Малайзія, Непал, Таїланд, Туреччина, Узбекистан, Шрі - Ланка, а також Австрія, Болгарія, Угорщина, Данія, Іспанія, Італія, Норвегія, Польща та інші. Усього 28 країн: 14 безвізових і 14 країн Європи, де віза для українців необхідна.

 

 

• 2. Джером Клапка Джером «Троє у човні»

Книга, яка й досі користується популярністю серед читачів, не дивлячись на те, що вона була написана у 1889 році. Твір сповнений неперевершеним англійським гумором та вміщує в себе історичні описи регіону Темзи.

 

• 3. Джек Керуак «В дорозі»

Незважаючи на негативну реакцію критиків, роман став бестселером і приніс Керуаку визнання в якості автора, згодом утвердившись в статусі класики американської прози. Роман являє собою художній опис подорожі двох друзів - Сола Парадайза ( Джек Керуак ) і Діна Моріарті ( Ніл Кессіді ) - по Сполученим Штатам і Мексиці. У романі Керуак пояснює, що дорога є самим життям.

 

• 4. Ірена Карпа «Як не стати куркою»

«Це книга про те, як не боятися нового досвіду, пересувань, культурних експірієнсів, самого себе. Тут вистачає і пригод, і практичних порад, і суспільно-культурних розвідок. Починаючи від скалолазання в Ліхтенштайні за два тижні до пологів і далеко не закінчуючи поїздкою до Індії з малюками віком півтора і два з половиною роки. Можна було би попередити: «Не повторюйте в домашніх умовах», але скоріше я б написала так: «Коли вже я, розтелепа, змогла, то і ви зможете». Та й не в домашніх умовах.» Ірена Карпа

 

• 5. Юрій Андрухович «Лексикон інтимних міст»

У цій книзі автор розповідає нам 111 історій про стільки ж міст, у яких йому довелось пережити щасливі та не дуже пригоди. Долучайтеся до емоцій разом з Юрієм Андруховичем!

 

• 6. «Львів. Кава. Любов»

У збірку ввійшли історії сучасних українських авторів, які прикрасять будь-яку поїздку, до Індії чи до сусіднього міста, або може, з роботи до дому. Історії, які не про далекі зірки, а про нас з вами. Якісь вони дуже рідні, тому й сприймаються легко.

 

• 7. Ірина Тетера «Киев-Нью-Йорк. Лебединая»

Кохання у Нью-Йорку, що може бути краще? Це почуття гарне в будь-якому місті, вважаємо ми з колегами. Але все ж таки, якщо марите про "Велике яблуко" і думаєте читати цю книгу чи не читати, наша відповідь - читати!

 

• 8. Макс Кідрук «Мексиканські хроніки» 

Ця книга про здійснення мрій! Про те, як молодий українець, йдучи за шаленим покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

 

• 9. Элізабет Гілберт  «Їсти, молитися, кохати»

Мемуари описують подорож автора по Італії , Індії та Індонезії після розлучення з чоловіком та її відкриття під час цієї поїздки.

 

• 10. Ден Браун «Інферно»

Головний герой цього детективу намагається розгадати таємницю "Божественної комедії" Данте Аліг’єрі. Разом з ним ми подорожуємо Флоренцією.

 

• 11. Грегорі Девід Робертс «Шантарам»

Головний герой цієї книги - колишній наркоман і грабіжник, який втік з австралійської в'язниці, де відбував дев'ятнадцятирічний термін ув'язнення. Після деякого часу, проведеного в Австралії і Новій Зеландії, за фальшивим паспортом на ім'я Ліндсея Форда він приїжджає в Бомбей. Ні, це не інструкція, як дешево з’їздити в Індію :) Це дуже цікава книга, яка занурить Вас у світ Південної Азії.

 

• 12. Гаррі Дженнінгс «Путешественник»

Прекрасна історія про подорож венеціанського хлопця, змушує з головою зануритися у світ подорожей. Подорожуйте разом з ним від Венеції до Палестини, по Аравії, Персії, Індії і казковому Китаю. Але будьте обережні, дітям зась! 18+

 

• 13. Грег Мортенсон «Три чашки чая»

Історія про подолання труднощів, про життя в селах гірського Пакистану, про будівництво шкіл для дівчаток, про любов, хоробрість та доброту.

 

• 14. Едвард Резерфорд «Лондон» («Париж» и «Нью-Йорк»)

 Прекрасні історичні описи міст Лондону, Парижу та Нью-Йорку від майстра жанру.

 

• 15. Пітер Мейл «Французькі уроки…»

Пітер Мейл має чудову серію, яка детально познайомить Вас із життям у французькій провінції Прованс.

 

• 16. Джон Кракауер «Эверест»

Джон Кракауер – письменник, журналіст та альпініст, брав участь у сходженні на Еверест 1996 року, тоді загинуло п’ять учасників експедиції. Будучи очевидцем трагедії, Кракауер присвятив їй книгу. Моторошно, та книгу все ж варто прочитати.

 

• 17. Шеріл Стрейд «Дикая»

Автор книги вирушила в пішу подорож довжиною 1770 км . Похід Шеріл був не тільки важким , але і небезпечним, та повна небезпек пригода дозволила Шеріл кардинально змінити своє життя, знайти душевну рівновагу і гармонію.

 

• 18. «Travel Book. Дневник моих путешествий»

Відкривай нові місця, ризикуй, підкорюй найкрутіші вершини, лови найвищі хвилі - і не забувай писати про свої досягнення в цей щоденник!

 

19. Ізабель Альєнде «Остров в глубинах моря»

Ця книга -  історія рабині, буквально з дня її народження і до глибокої старості. Роман поділений на дві частини, життя на Сан Домінго (сучасна територія Гаїті) і життя в США. Звернено увагу на проблему рабства на території всієї Латинської Америки. Цей роман потрібно читати повільно, насолоджуючись не тільки подіями, але і стилем написання.

 

• 20. Девід Бірн «Записки велосипедиста»

Дія книги стрибає з Берліна в Стамбул, зі Стамбула в Аргентину, звідти до Маніли, в Австралію, в Лондон, в Сан - Франциско, в Нью – Йорк. Це записки з подорожей Культового музиканта і композитора Девіда Бірна, засновника знаменитої групи «Talking Heads» , а також володаря «Оскара», «Греммі» і «Золотого глобуса». Вам точно сподобається!

 

Якщо Ви маєте що порадити нам, будемо тільки вдячні. Пишіть у коментарях!

Бажаємо гарно відпочити цього літа :)